Obálka
Základní MARC ISBD

Děti draka / Richard A. Knaak ; [překlad Hana Vlčinská]

Od: Knaak, Richard A, 1961- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Ostrava : Fantom Print, 2007Vydání: Vyd. 1Popis: 255 s. ; 21 cmISBN: 9788086354941Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Fantasy cyklus DragonRealm pokračuje dál. Domovský svět vraadských čarodějů mizí vinou bezohledného používání magie. Proto si Vraadové nalezli nový svět.Souhrn: Musí však zaplatit krutou daň. Pomalu přicházejí o magickou moc i nesmrtelnost. V zoufalé snaze to zvrátit, zosnuje lord Barakas plán, který osudově změní budoucnost všech obyvatel Dračí říše. I v šestém díle se ocitáme ve fantastické říši plné draků, vlčích bytostí a nelidských zlosynů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F 2. Dostupné 421440053137
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Fantasy cyklus DragonRealm pokračuje dál. Domovský svět vraadských čarodějů mizí vinou bezohledného používání magie. Proto si Vraadové nalezli nový svět.

Musí však zaplatit krutou daň. Pomalu přicházejí o magickou moc i nesmrtelnost. V zoufalé snaze to zvrátit, zosnuje lord Barakas plán, který osudově změní budoucnost všech obyvatel Dračí říše. I v šestém díle se ocitáme ve fantastické říši plné draků, vlčích bytostí a nelidských zlosynů.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha