Obálka
Základní MARC ISBD

Ledový drak / Richard A. Knaak

Od: Knaak, Richard A, 1961- [aut]
Přispěvatel(é): Vlčinská, Hana [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání 1Popis: 253 stran ; 21 cmISBN: 8086354512Unifikované názvy: Icedragon. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Cabe Bedlamovi se podařilo zahnat draky do Dračích říší. Draci a lidé žijí momentálně v napjatém míru. Náhle se však stane něco hrozného. Krutý Ledový drak uvolní prastaré smrtonosné kouzlo - Poslední zimu. Za pomoci tohoto kouzla chce dobýt Dračí říše a lidstvo uvrhnout v zapomnění. Cabe Bedlam je však ochotný se drakovi postavit a kouzlo přemoci. Cena, kterou za to zaplatí, je ale opravdu neskutečně vysoká.Souhrn: Druhá část hrdinského fantasy cyklu DragonRealm, v níž se opět ocitneme ve fiktivním světě, kde se ve vzájemném boji o moc krvavě sváří lidé s draky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F 2. Dostupné 421440053138
Celkem rezervací: 0

Z angličtiny přeložila Hana Vlčinská

Cabe Bedlamovi se podařilo zahnat draky do Dračích říší. Draci a lidé žijí momentálně v napjatém míru. Náhle se však stane něco hrozného. Krutý Ledový drak uvolní prastaré smrtonosné kouzlo - Poslední zimu. Za pomoci tohoto kouzla chce dobýt Dračí říše a lidstvo uvrhnout v zapomnění. Cabe Bedlam je však ochotný se drakovi postavit a kouzlo přemoci. Cena, kterou za to zaplatí, je ale opravdu neskutečně vysoká.

Druhá část hrdinského fantasy cyklu DragonRealm, v níž se opět ocitneme ve fiktivním světě, kde se ve vzájemném boji o moc krvavě sváří lidé s draky.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha