Obálka
Základní MARC ISBD

Růže milují česnek : netradiční a zábavná příručka pro zahrádkáře / Louise Riotteová ; z anglického originálu Roses love garlic ... přeložila Eva Jeníková

Od: Riotte, Louise, 1909- [aut]
Přispěvatel(é): Jeníková, Eva [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání druhéPopis: 256 stran : ilustrace ; 20 cmISBN: 9788024930152Unifikované názvy: Roses love garlic. Česky Předmětová hesla: zahrádkářství | smíšené výsadby | pěstování zahradních rostlin | pěstování užitkových rostlin | pěstování okrasných rostlin | gardening | companion planting | garden plants cultivation | useful plants cultivation | ornamental plants cultivationŽánr/Forma: příručky | handbooks and manuals Souhrn: Další zahrádkářská příručka, která se věnuje vzájemnému působení společně rostoucích rostlin - tentokrát se zaměřením na kvetoucí rostliny a okrasné stromy a keře. První část knihy obsahuje abecedně řazený přehled rostlin a dřevin s krátkým popisem rostliny a povídáním o jejích účincích a využití pro smíšené zahrady. (Mnoho rostlin je typických pro Ameriku, u nás se běžně nepěstují.) Další kapitoly se věnují některým zahradnickým technologiím, různým skupinám rostlin, živočichům na zahradě a především dalším možnostem využití rostlin, např. pro barvení tkanin, přípravu léčiv a kosmetických přípravků apod.Souhrn: Netradiční příručka pro zahrádkáře, především o květinách a dřevinách.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 635 Dostupné 421440053336
Celkem rezervací: 0

Obsahuje rejstřík

Další zahrádkářská příručka, která se věnuje vzájemnému působení společně rostoucích rostlin - tentokrát se zaměřením na kvetoucí rostliny a okrasné stromy a keře. První část knihy obsahuje abecedně řazený přehled rostlin a dřevin s krátkým popisem rostliny a povídáním o jejích účincích a využití pro smíšené zahrady. (Mnoho rostlin je typických pro Ameriku, u nás se běžně nepěstují.) Další kapitoly se věnují některým zahradnickým technologiím, různým skupinám rostlin, živočichům na zahradě a především dalším možnostem využití rostlin, např. pro barvení tkanin, přípravu léčiv a kosmetických přípravků apod.

Netradiční příručka pro zahrádkáře, především o květinách a dřevinách.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha