Obálka
Základní MARC ISBD

Nejkrásnější filmové pohádky / na motivy klasických pohádek zpracovala Marie Formáčková

Od: Formáčková, Marie, 1952- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : XYZ, 2009Popis: 391 s. : il. (převážně barev.) ; 26 cmISBN: 9788073882846Předmětová hesla: 1952-2009 | filmové pohádky -- Česko -- 20.-21. stol | fairy tales (film adaptations) -- Czechia -- 20th-21st centuriesŽánr/Forma: pohádky | publikace pro děti | fairy tales | children's literature Souhrn: Beletristické zpracování těch nejlepších filmových pohádek jako například: Byl jednou jeden král, Sůl nad zlato, Nesmrtelná teta, Princ a Večernice, Pyšná princezna, S čerty nejsou žerty, Tři oříšky pro Popelku, Zlatovláska a mnoho dalších. Doplněno barevnými fotografiemi z filmů.Souhrn: Nejhezčí pohádkové příběhy, které znáte z televizního zpracování. Potěší všechny generace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/1 Dostupné 421440053551
Celkem rezervací: 0

Beletristické zpracování těch nejlepších filmových pohádek jako například: Byl jednou jeden král, Sůl nad zlato, Nesmrtelná teta, Princ a Večernice, Pyšná princezna, S čerty nejsou žerty, Tři oříšky pro Popelku, Zlatovláska a mnoho dalších. Doplněno barevnými fotografiemi z filmů.

Nejhezčí pohádkové příběhy, které znáte z televizního zpracování. Potěší všechny generace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha