Obálka
Základní MARC ISBD

Vynálezce Alva / Klára Smolíková ; podle scénáře Kláry Smolíkové a Jana Smolíka ; ilustrace Luděk Bárta

Od: Smolíková, Klára, 1974- [aut, sce]
Přispěvatel(é): Bárta, Luděk, 1961- [ill] | Smolík, Jan, 1967- [sce]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: 2., upravené vydáníPopis: 91 stran : barevné ilustrace ; 24 cmISBN: 9788074041921Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literature Souhrn: Bohatě ilustrované vtipné příběhy podle televizního večerníčku. Pro mladší děti.Souhrn: Je libo raketobrusle, přenášedlo, létající samočistící maxibubliny nebo robota, který za vás uklidí zahradu? Alva si ví rady se vším. Vynálezce Alva je brýlatý kluk - rozcuchaný neposedný zrzek, toužící po technických vymoženostech třetího tisíciletí. Jméno Alva "zdědil" po svém slavném předchůdci T. A. Edisonovi. Jako každý génius je nadán nezměrnou fantazií a tvořivostí, které ve spojení s jeho nepraktičností a zmatkářstvím vedou k nečekaným zápletkám a ještě nečekanějším rozuzlením. S dvojicí sourozenců Filipem a Denisou tvoří nerozlučnou partu kamarádů, která zažívá neuvěřitelná dobrodružství ve škole i mimo ni. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 14/10/2020 421440053682
Celkem rezervací: 0

Bohatě ilustrované vtipné příběhy podle televizního večerníčku. Pro mladší děti.

Je libo raketobrusle, přenášedlo, létající samočistící maxibubliny nebo robota, který za vás uklidí zahradu? Alva si ví rady se vším. Vynálezce Alva je brýlatý kluk - rozcuchaný neposedný zrzek, toužící po technických vymoženostech třetího tisíciletí. Jméno Alva "zdědil" po svém slavném předchůdci T. A. Edisonovi. Jako každý génius je nadán nezměrnou fantazií a tvořivostí, které ve spojení s jeho nepraktičností a zmatkářstvím vedou k nečekaným zápletkám a ještě nečekanějším rozuzlením. S dvojicí sourozenců Filipem a Denisou tvoří nerozlučnou partu kamarádů, která zažívá neuvěřitelná dobrodružství ve škole i mimo ni. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha