Obálka
Základní MARC ISBD

DNA : série Freyja & Huldar / Yrsa Sigurđardóttir ; přeložil Milan Lžička

Od: Yrsa Sigurðardóttir, 1963- [aut]
Přispěvatel(é): Lžička, Milan [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 407 stran ; 21 cmISBN: 9788073595364Další název: Freyja & Huldar | Série Freyja & HuldarUnifikované názvy: DNA. Česky Žánr/Forma: islandské romány | detektivní romány | thrillery (romány) | Icelandic fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Mladá matka tří dětí je nalezena ve svém domě brutálně zabitá. Jediný svědek - sedmiletá Margrét, dcera zavražděné, se během hrůzného činu ukryla pod postelí. Je velmi těžké přesvědčit ji, aby promluvila. Proto se detektiv Huldar obrátí s prosbou o spolupráci na psycholožku Freyju a její Dětský dům, kde je poskytována pomoc traumatizovaným dětem. Spolupráci Freyji a Huldara však narušuje jejich nedávná milostná avantýra, přesto je třeba se postarat o Margrét a dostihnout vraha. Zvláště když pokračuje v zabíjení a zanechává za sebou podivné šifrované vzkazy. První kniha z trilogie.Souhrn: Nová islandská krimisérie s hlavními protagonisty - psycholožkou Freyjou a policistou Huldarem. Freyja a Huldar pátrají po vrahovi matky tří dětí. Pomoci jim může malá svědkyně Margrét, která se ukryla pod postelí.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 D Vypůjčeno 28/07/2021 421440053749
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z anglického překladu islandského originálu

Obálkový podnázev: neviditelné dědictví, které nelze odmítnout

Mladá matka tří dětí je nalezena ve svém domě brutálně zabitá. Jediný svědek - sedmiletá Margrét, dcera zavražděné, se během hrůzného činu ukryla pod postelí. Je velmi těžké přesvědčit ji, aby promluvila. Proto se detektiv Huldar obrátí s prosbou o spolupráci na psycholožku Freyju a její Dětský dům, kde je poskytována pomoc traumatizovaným dětem. Spolupráci Freyji a Huldara však narušuje jejich nedávná milostná avantýra, přesto je třeba se postarat o Margrét a dostihnout vraha. Zvláště když pokračuje v zabíjení a zanechává za sebou podivné šifrované vzkazy. První kniha z trilogie.

Nová islandská krimisérie s hlavními protagonisty - psycholožkou Freyjou a policistou Huldarem. Freyja a Huldar pátrají po vrahovi matky tří dětí. Pomoci jim může malá svědkyně Margrét, která se ukryla pod postelí.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha