Obálka
Základní MARC ISBD

Ohnivý anděl / Yrsa Sigurðardóttir ; přeložil Eduard Světlík

Od: Yrsa Sigurðardóttir, 1963- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : Metafora, 2013Vydání: Vyd. 1Popis: 372 s. ; 21 cmISBN: 9788073593933Žánr/Forma: islandské romány | detektivní romány | thrillery (romány) | Icelandic fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Islandský detektivní thriller v sobě prolíná detektivní zápletku s prvky tajemna. Advokátka Tóra řeší případ žhářství, ze kterého je obviněn mladík postižený Downovým syndromem.Souhrn: O služby advokátky Tóry Gudmundsdóttir projeví zájem duševně narušený sexuální deviant. Nechce však osvobození pro sebe, ale pro Jákoba, mladíka s Downovým syndromem, který byl obviněn ze zapálení ústavu pro různě postižené klienty. Tóra při zkoumání případu objeví mnohé nesrovnalosti, ale i šokující fakta... Pátá kniha ze série islandských detektivních románů s advokátkou Tórou, okořeněných prvky nadpřirozena.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 D Vypůjčeno 05/11/2020 421440053756
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z německého překladu islandského originálu

Islandský detektivní thriller v sobě prolíná detektivní zápletku s prvky tajemna. Advokátka Tóra řeší případ žhářství, ze kterého je obviněn mladík postižený Downovým syndromem.

O služby advokátky Tóry Gudmundsdóttir projeví zájem duševně narušený sexuální deviant. Nechce však osvobození pro sebe, ale pro Jákoba, mladíka s Downovým syndromem, který byl obviněn ze zapálení ústavu pro různě postižené klienty. Tóra při zkoumání případu objeví mnohé nesrovnalosti, ale i šokující fakta... Pátá kniha ze série islandských detektivních románů s advokátkou Tórou, okořeněných prvky nadpřirozena.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha