Obálka
Základní MARC ISBD

Pamatuji si vás všechny / Yrsa Sigurðardóttir ; přeložil Eduard Světlík

Od: Yrsa Sigurðardóttir, 1963- [aut]
Přispěvatel(é): Světlík, Eduard, 1931- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 315 stran ; 21 cmISBN: 9788073594718Unifikované názvy: Ég man đig. Česky Žánr/Forma: islandské romány | detektivní romány | thrillery (romány) | Icelandic fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Gardar, jeho žena Katrín a společná kamarádka Líf - všichni typičtí městští obyvatelé Reykjavíku - se rozhodnou, že si koupí a zrenovují dům v opuštěné vesnici daleko v pustinách západních fjordů. Brzy se ale v domě i okolí začnou dít podivné věci, objevují se mokré šlápoty, ozývají se divné zvuky, vybíjejí se mobily. Na druhé straně fjordu mezitím v malém městečku dojde nejprve k vandalskému poničení školky a pak začne policistka Dagný společně se svým přítelem psychiatrem Freyrem vyšetřovat sérii podivných úmrtí. Záhady na obou stranách fjordu se pomalu začínají propojovat...Souhrn: Napínavý thriller islandské autorky se odehrává v mrazivých pustinách západních fjordů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 D Vypůjčeno 03/08/2021 421440053757
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z německého překladu islandského originálu

Gardar, jeho žena Katrín a společná kamarádka Líf - všichni typičtí městští obyvatelé Reykjavíku - se rozhodnou, že si koupí a zrenovují dům v opuštěné vesnici daleko v pustinách západních fjordů. Brzy se ale v domě i okolí začnou dít podivné věci, objevují se mokré šlápoty, ozývají se divné zvuky, vybíjejí se mobily. Na druhé straně fjordu mezitím v malém městečku dojde nejprve k vandalskému poničení školky a pak začne policistka Dagný společně se svým přítelem psychiatrem Freyrem vyšetřovat sérii podivných úmrtí. Záhady na obou stranách fjordu se pomalu začínají propojovat...

Napínavý thriller islandské autorky se odehrává v mrazivých pustinách západních fjordů.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha