Obálka
Základní MARC ISBD

Dívka ze záhrobí / Åsa Larssonová & Ingela Korsellová ; [ilustrace] Henrik Jonsson : ze švédského originálu Mylingen ... přeložila Marie Voslářová

Od: , Korsell, Ingela, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Korsell, Ingela, 1967- [aut] | Jonsson, Henrik, 1986- [ill] | Voslářová, Marie, 1985- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2015Vydání: První vydáníPopis: 189 stran : ilustrace ; 22 cmTyp obsahu: text Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788074915130Další název: Pax [3. díl série:]Unifikované názvy: Mylingen. Česky Žánr/Forma: švédské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Swedish fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Halloweenské oslavy jsou v plném proudu, když vtom se objeví dítě v dokonale přesvědčivém kostýmu - a zaútočí... Kdo to je? Co chce? Kde se vzalo? A hlavně, jak ho zastavit? "Krkavčí bratři" Alrik a Viggo musejí opět spojit síly se strážci knihovny Magnarem a Estrid, tentokrát aby zachránili své spolužáky před pomstou nemrtvé. Kromě toho do města přichází tajemná dívka, která zasáhne Alrikovo srdce. Iris však přináší temné tajemství a ví o magii víc, než dává najevo... Nakladatelská anotace.Souhrn: Třetí část fantasy série pro starší děti. Alrik s Viggem se pokoušejí zastavit přízrak myling.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 3. Dostupné 421440053824
Celkem rezervací: 0

Na titulní stránce a na hřbetu označení série: 3

Halloweenské oslavy jsou v plném proudu, když vtom se objeví dítě v dokonale přesvědčivém kostýmu - a zaútočí... Kdo to je? Co chce? Kde se vzalo? A hlavně, jak ho zastavit? "Krkavčí bratři" Alrik a Viggo musejí opět spojit síly se strážci knihovny Magnarem a Estrid, tentokrát aby zachránili své spolužáky před pomstou nemrtvé. Kromě toho do města přichází tajemná dívka, která zasáhne Alrikovo srdce. Iris však přináší temné tajemství a ví o magii víc, než dává najevo... Nakladatelská anotace.

Třetí část fantasy série pro starší děti. Alrik s Viggem se pokoušejí zastavit přízrak myling.

Pro čtenáře od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha