Obálka
Základní MARC ISBD

Divobájný svět / Shannon Haleová ; přeložila Linda Bartošková

Od: Hale, Shannon, 1974- [aut]
Přispěvatel(é): Bartošková, Linda, 1962- [trl] | Hale, Shannon [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: 1. vydáníPopis: 242 stran ; 21 cmISBN: 9788074479090Unifikované názvy: Wonderlandiful world. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Na škole Ever After High se studenti zavazují k tomu, že budou následovat osud svých rodičů - pohádkových bytostí. Ale od té doby, co se Raven odmítla stát Zlou královnou, se všechno kouzelně zamotalo. Nikoho, ani Apple White, už nečeká předepsaný osud! A když se záhadný tvor z Říše divů - mocný Žvahlav - dostane do Ever After a nakazí ji divobájnou magií, všechno se obrátí vzhůru nohama. Lizzie Hearts, budoucí divoříšná královna, Cedar Wood, loutka podobná Pinocchiovi, a Madeline Hatter, dcera Šíleného Kloboučníka, neztratí jako jediné z toho zmatku okolo rozum. To ony musí zachránit školu a své přátele před hrozivou kletbou, která vše mění na zvrácený svět připomínající Říši divů. Podaří se jim získat pro své spolužáky Šťastně až na věky? Nakladatelská anotace.Souhrn: Třetí část pohádkové fantasy série pro starší dívky. Odehrává se v prostředí střední školy Ever After High, jejímiž studenty jsou potomci známých pohádkových postav.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D Vypůjčeno 16/11/2020 421440053825
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Na škole Ever After High se studenti zavazují k tomu, že budou následovat osud svých rodičů - pohádkových bytostí. Ale od té doby, co se Raven odmítla stát Zlou královnou, se všechno kouzelně zamotalo. Nikoho, ani Apple White, už nečeká předepsaný osud! A když se záhadný tvor z Říše divů - mocný Žvahlav - dostane do Ever After a nakazí ji divobájnou magií, všechno se obrátí vzhůru nohama. Lizzie Hearts, budoucí divoříšná královna, Cedar Wood, loutka podobná Pinocchiovi, a Madeline Hatter, dcera Šíleného Kloboučníka, neztratí jako jediné z toho zmatku okolo rozum. To ony musí zachránit školu a své přátele před hrozivou kletbou, která vše mění na zvrácený svět připomínající Říši divů. Podaří se jim získat pro své spolužáky Šťastně až na věky? Nakladatelská anotace.

Třetí část pohádkové fantasy série pro starší dívky. Odehrává se v prostředí střední školy Ever After High, jejímiž studenty jsou potomci známých pohádkových postav.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha