Obálka
Základní MARC ISBD

Pohádková kniha legend / Shannon Haleová ; [přeložila Linda Bartošková]

Od: , 1974- [aut]
Přispěvatel(é): Hale, Shannon
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: V Praze : CooBoo, 2014Vydání: 1. vydPopis: 246 s. ; 21 cmISBN: 9788074476877Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Do druhého ročníku školy nastupuje kromě jiných také Raven Queen, dcera zlé královny z pohádky o Sněhurce. To, co ji letos ve škole čeká, ji velmi znepokojuje. Je to Den odkazu předků, kdy každý student svým podpisem do Knihy legend stvrzuje své magické spojení s příběhem předků. Raven se ale nechce stát zosobněním nejčistšího zla a hledá možnost, jak uniknout. Zdá se ale, že volba nepřichází ve světě Ever After High vůbec v úvahu. Její letošní spolubydlící: dcera Sněhurky, Apple White, už se nemůže Dne odkazu dočkat! Jak to ale bude s jejím osudem, když Raven odmítne podepsat?Souhrn: První část pohádkové fantasy série pro starší dívky, ve které se představuje střední škola Ever After High a její studenti: potomci známých pohádkových postav, jejichž osud už se má brzy naplnit.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D Dostupné 421440053826
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Do druhého ročníku školy nastupuje kromě jiných také Raven Queen, dcera zlé královny z pohádky o Sněhurce. To, co ji letos ve škole čeká, ji velmi znepokojuje. Je to Den odkazu předků, kdy každý student svým podpisem do Knihy legend stvrzuje své magické spojení s příběhem předků. Raven se ale nechce stát zosobněním nejčistšího zla a hledá možnost, jak uniknout. Zdá se ale, že volba nepřichází ve světě Ever After High vůbec v úvahu. Její letošní spolubydlící: dcera Sněhurky, Apple White, už se nemůže Dne odkazu dočkat! Jak to ale bude s jejím osudem, když Raven odmítne podepsat?

První část pohádkové fantasy série pro starší dívky, ve které se představuje střední škola Ever After High a její studenti: potomci známých pohádkových postav, jejichž osud už se má brzy naplnit.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha