Obálka
Základní MARC ISBD

Pohádky nejsou fér / Shannon Haleová ; [přeložila Linda Bartošková]

Od: , 1974- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Ever After High (CooBoo): Vydavatel: V Praze : CooBoo, 2015Vydání: 1. vydPopis: 268 s. ; 21 cmISBN: 9788074478314Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Druhá část pohádkové fantasy série pro starší dívky. Odehrává se v prostředí střední školy Ever After High, jejímiž studenty jsou potomci známých pohádkových postav.Souhrn: Po Dni odkazu předků zavládl na škole Ever After High zmatek. Všichni jsou z toho, že Raven Queen nepodepsala Pohádkovou knihu legend, paf! Raven odmítla následovat osud své matky Zlé královny, a všechny pohádky se tak ocitly v nebezpečí. Apple White si nechce o Raven myslet nic zlého, ale její volba znamená, že Apple možná nikdy nesní otrávené jablko, nezíská prince a své Šťastně až na věky. Za Apple stojí skupina královských, kteří chtějí zpět své pohádkové osudy. Rebelové, kteří podporují Raven, touží po vlastním osudu, jenž by nebyl závislý na příbězích jejich rodičů. Ale když nastalý chaos uvrhne Madeline Hatter do nebezpečí, musí se královští spojit s rebely a zachránit dceru Kloboučníka z Říše divů, protože Maddie za nic nemůže! A kdyby se jí něco stalo, znamenalo by to Nešťastně až na věky pro všechny a napořád. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D Dostupné 421440053827
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Druhá část pohádkové fantasy série pro starší dívky. Odehrává se v prostředí střední školy Ever After High, jejímiž studenty jsou potomci známých pohádkových postav.

Po Dni odkazu předků zavládl na škole Ever After High zmatek. Všichni jsou z toho, že Raven Queen nepodepsala Pohádkovou knihu legend, paf! Raven odmítla následovat osud své matky Zlé královny, a všechny pohádky se tak ocitly v nebezpečí. Apple White si nechce o Raven myslet nic zlého, ale její volba znamená, že Apple možná nikdy nesní otrávené jablko, nezíská prince a své Šťastně až na věky. Za Apple stojí skupina královských, kteří chtějí zpět své pohádkové osudy. Rebelové, kteří podporují Raven, touží po vlastním osudu, jenž by nebyl závislý na příbězích jejich rodičů. Ale když nastalý chaos uvrhne Madeline Hatter do nebezpečí, musí se královští spojit s rebely a zachránit dceru Kloboučníka z Říše divů, protože Maddie za nic nemůže! A kdyby se jí něco stalo, znamenalo by to Nešťastně až na věky pro všechny a napořád. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha