Obálka
Základní MARC ISBD

Neviditelný zloděj / Åsa Larssonová & Ingela Korsellová ; [ilustrace] Henrik Jonsson ; ze švédského originálu Bjäran ... přeložila Marie Voslářová

Od: , Korsell, Ingela, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Korsell, Ingela, 1967- [aut] | Jonsson, Henrik, 1986- [ill] | Voslářová, Marie, 1985- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2015Vydání: První vydáníPopis: 191 stran : ilustrace ; 22 cmTyp obsahu: text Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788074915147Další název: Pax [4. díl série:] | Pax Obálkový názevUnifikované názvy: Bjäran. Česky Žánr/Forma: švédské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Swedish fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Obyvatelům Mariefredu se začínají ztrácet věci. Z krádeží podezírají Alrika. Ale kdo je opravdový zloděj? A jak nebezpečný může být? Dokážou Alrik s Viggem přesvědčit ostatní, že za mizením věcí může být magie? Svou roli sehraje i výstřední bratr Estrid a Magnara Henry Nazdárek - učí Vigga kouzla a ten zjistí, že na to má překvapivý talent... I v tomto díle série PAX urazí Alrik a Viggo pořádný kus cesty, a to nejenom v pátrání po černé čarodějnici ohrožující jejich město, ale také při poznávání sebe samých a objevování hodnoty opravdového přátelství. Nakladatelská anotace.Souhrn: Čtvrtá část fantasy série pro starší děti. Alrik s Viggem se snaží dokázat, že to nejsou oni, kdo stojí za krádežemi věcí i domácích mazlíčků.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 4. Dostupné 421440053831
Celkem rezervací: 0

Na titulní stránce a na hřbetu označení série: 4

Obyvatelům Mariefredu se začínají ztrácet věci. Z krádeží podezírají Alrika. Ale kdo je opravdový zloděj? A jak nebezpečný může být? Dokážou Alrik s Viggem přesvědčit ostatní, že za mizením věcí může být magie? Svou roli sehraje i výstřední bratr Estrid a Magnara Henry Nazdárek - učí Vigga kouzla a ten zjistí, že na to má překvapivý talent... I v tomto díle série PAX urazí Alrik a Viggo pořádný kus cesty, a to nejenom v pátrání po černé čarodějnici ohrožující jejich město, ale také při poznávání sebe samých a objevování hodnoty opravdového přátelství. Nakladatelská anotace.

Čtvrtá část fantasy série pro starší děti. Alrik s Viggem se snaží dokázat, že to nejsou oni, kdo stojí za krádežemi věcí i domácích mazlíčků.

Pro čtenáře od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha