Obálka
Základní MARC ISBD

Postrach jezera / Åsa Larssonová & Ingela Korsellová ; [ilustrace] Henrik Jonsson ; ze švédského originálu Näcken ... přeložila Marie Voslářová

Od: , Korsell, Ingela, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Korsell, Ingela, 1967- [aut] | Jonsson, Henrik, 1986- [ill] | Voslářová, Marie, 1985- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2016Vydání: První vydáníPopis: 197 stran : ilustrace ; 22 cmTyp obsahu: text Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788074917899Další název: Pax [6. díl série:]Unifikované názvy: Näcken. Česky Žánr/Forma: švédské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Swedish fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Když se žáci mariefredské školy vypraví na exkurzi k zamrzlému jezeru Mäleren, stane se neštěstí. Iris tvrdí, že v tom má prsty vodník. A i když je Iris podle Vigga s Alrikem ta nejnesnesitelnější osoba ve vesmíru, musejí jí kluci dát za pravdu. V jezeře žije podivný vodní tvor, který své oběti stahuje pod hladinu. Kromě toho přichází do zámku Gripsholm nový správce, na němž je něco divného. A co se to děje s Henrym Nazdárkem? Poslední dobou se chová jako vyměněný. Alrik s Viggem musejí překonat své nejhorší noční můry, aby situaci zvládli. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Šestá část fantasy série pro starší děti, ve které do Mariefredu přichází Alrikova a Viggova máma se super překvapením.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 6. Dostupné 421440053834
Celkem rezervací: 0

Na titulní stránce a na hřbetu číslo svazku série: 6

Když se žáci mariefredské školy vypraví na exkurzi k zamrzlému jezeru Mäleren, stane se neštěstí. Iris tvrdí, že v tom má prsty vodník. A i když je Iris podle Vigga s Alrikem ta nejnesnesitelnější osoba ve vesmíru, musejí jí kluci dát za pravdu. V jezeře žije podivný vodní tvor, který své oběti stahuje pod hladinu. Kromě toho přichází do zámku Gripsholm nový správce, na němž je něco divného. A co se to děje s Henrym Nazdárkem? Poslední dobou se chová jako vyměněný. Alrik s Viggem musejí překonat své nejhorší noční můry, aby situaci zvládli. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Šestá část fantasy série pro starší děti, ve které do Mariefredu přichází Alrikova a Viggova máma se super překvapením.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha