Obálka
Základní MARC ISBD

Bílý had / Åsa Larssonová & Ingela Korsellová ; [ilustrace] Henrik Jonsson ; ze švédského originálu Vitormen ... přeložila Marie Voslářová

Od: , Korsell, Ingela, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Korsell, Ingela, 1967- [aut] | Jonsson, Henrik, 1986- [ill] | Voslářová, Marie, 1985- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2017Vydání: První vydáníPopis: 191 stran : ilustrace ; 22 cmTyp obsahu: text Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788075771469Další název: Pax [8. díl série:]Unifikované názvy: Vitormen. Česky Žánr/Forma: švédské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Swedish fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Osmá část fantasy série pro starší děti, ve které se Iris dostává do spárů Černé čarodějnice.Souhrn: Starobylá nestvůra se probouzí, spolkne dítě a zmizí. A někde v Mariefredu je dívka sužovaná vinou a tajemstvími. Ve stejnou dobu je Iris v zajetí Maggie Migrény, jejíž zlovolné plány jsou čím dál jasnější. Bude Iris schopná bojovat s Černou čarodějnicí? Vyřeší Viggo s Alrikem záhadu bílého hada a potkají se konečně se svými nevlastními rodiči? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 8. Dostupné 421440053959
Celkem rezervací: 0

Osmá část fantasy série pro starší děti, ve které se Iris dostává do spárů Černé čarodějnice.

Starobylá nestvůra se probouzí, spolkne dítě a zmizí. A někde v Mariefredu je dívka sužovaná vinou a tajemstvími. Ve stejnou dobu je Iris v zajetí Maggie Migrény, jejíž zlovolné plány jsou čím dál jasnější. Bude Iris schopná bojovat s Černou čarodějnicí? Vyřeší Viggo s Alrikem záhadu bílého hada a potkají se konečně se svými nevlastními rodiči? Nakladatelská anotace.

Pro čtenáře od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha