Obálka
Základní MARC ISBD

Děsný deník / Terry Deary ; ilustroval Martin Brown ; [z anglického originálu ... přeložil Robert Novotný]

Od: , Brown, Martin, 1946- [aut]
Přispěvatel(é): Brown, Martin, 1959- [ill] | Novotný, Robert, 1964- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Děsivé dějiny: Vydavatel: V Praze : Egmont, 2006Vydání: 2. vydPopis: [126] s. : il. ; 20 cmISBN: 8025204162Předmětová hesla: světové dějiny | world historyŽánr/Forma: publikace pro mládež | juvenile literature Souhrn: Další kniha z edice netradičně pojatých dějin tentokrát uvádí deník historických výročí.Souhrn: Na každý den v roce je uvedeno jedno děsivé historické výročí, prazvláštní zvyk či hrozný čin. Děti se seznámí zejména se strašnými, nechutnými historkami, dovědí se, kdy se narodila nebo zemřela nějaká známá osoba. Mohou se tak dovědět, co významného nebo děsivého se událo např. v den jejich narozenin apod.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 94/99 Dostupné 421440054026
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: (o čem se vám učitelé neodvažují říct)

Další kniha z edice netradičně pojatých dějin tentokrát uvádí deník historických výročí.

Na každý den v roce je uvedeno jedno děsivé historické výročí, prazvláštní zvyk či hrozný čin. Děti se seznámí zejména se strašnými, nechutnými historkami, dovědí se, kdy se narodila nebo zemřela nějaká známá osoba. Mohou se tak dovědět, co významného nebo děsivého se událo např. v den jejich narozenin apod.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha