Obálka
Základní MARC ISBD

Výchova kluků / Steve Biddulph ; [z anglického originálu ... přeložila Jana Pištorová]

Od: Biddulph, Steve, 1953- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Portál, 2006Vydání: Vyd. 1Popis: 155 s. : il. ; 20 cmISBN: 8073671611Předmětová hesla: chlapci | výchova | rodiče a děti | boys | education | parents and childrenŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular works Souhrn: Obecně jsou chlapci ve srovnání s dívkami nepoddajné, citlivé a zranitelné bytosti, ze kterých mohou vyrůst příjemní mladí muži, ale také se mohou dostat do nejrůznějších potíží. Autor, australský klinický psycholog, popisuje vývojová období od narození po dospívání s důrazem na rozdíly mezi pohlavími. Zdůrazňuje nutnost funkčnosti rodinných vztahů, dostatečné otevřenosti a tolerance i připravenosti na možné (a zcela jisté) problémy spolu se snahou je konstruktivně řešit.Souhrn: Popis a charakteristika vývojových odlišností chlapců spolu s výchovnými radami a podněty. Příručka pro rodiče.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 37 Vypůjčeno 07/01/2021 421440054172
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografické odkazy

Obecně jsou chlapci ve srovnání s dívkami nepoddajné, citlivé a zranitelné bytosti, ze kterých mohou vyrůst příjemní mladí muži, ale také se mohou dostat do nejrůznějších potíží. Autor, australský klinický psycholog, popisuje vývojová období od narození po dospívání s důrazem na rozdíly mezi pohlavími. Zdůrazňuje nutnost funkčnosti rodinných vztahů, dostatečné otevřenosti a tolerance i připravenosti na možné (a zcela jisté) problémy spolu se snahou je konstruktivně řešit.

Popis a charakteristika vývojových odlišností chlapců spolu s výchovnými radami a podněty. Příručka pro rodiče.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha