Obálka
Základní MARC ISBD

Temný duet / Victoria Schwabová ; přeložila Magdaléna Stárková

Od: Schwab, Victoria, 1987- [aut]
Přispěvatel(é): Stárková, Magdaléna, 1984- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : CooBoo, 2018Vydání: 1. vydáníPopis: 381 stran ; 21 cmISBN: 9788075445650Unifikované názvy: Our dark duet. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro mládež | American fiction | fantasy novels | juvenile literature Souhrn: Young Adult román navazující na autorčinu úspěšnou první knihu Divoká píseň o lidech a monstrech. August Flynn se stal vůdcem města Verity, ačkoli nikdy o tento post nestál. Chce se stát člověkem, ale to se mu nemůže nikdy podařit. Kate Harkerová je profesionální lovkyní nestvůr v Prosperity. Válka lidí a nestvůr je v plném proudu. Avšak nikdo nečekal, že se z temnoty stínů vynoří nestvůra nová, oživující v lidech jejich vnitřní démony a živící se stále větším chaosem. Je nutné, aby se Kate do hlavního města vrátila a postavila se této nestvůře tváří v tvář. Avšak nejprve musí čelit démonovi uvnitř sebe. Dokáže to?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 Vypůjčeno 04/11/2020 421440054306
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Young Adult román navazující na autorčinu úspěšnou první knihu Divoká píseň o lidech a monstrech. August Flynn se stal vůdcem města Verity, ačkoli nikdy o tento post nestál. Chce se stát člověkem, ale to se mu nemůže nikdy podařit. Kate Harkerová je profesionální lovkyní nestvůr v Prosperity. Válka lidí a nestvůr je v plném proudu. Avšak nikdo nečekal, že se z temnoty stínů vynoří nestvůra nová, oživující v lidech jejich vnitřní démony a živící se stále větším chaosem. Je nutné, aby se Kate do hlavního města vrátila a postavila se této nestvůře tváří v tvář. Avšak nejprve musí čelit démonovi uvnitř sebe. Dokáže to?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha