Obálka
Základní MARC ISBD

Sámo : velký vládce Čechů a tajný vyslanec krále Chlothara / Josef Bernard Prokop

Od: Prokop, Josef Bernard [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Fortuna Libri, [2017]Datum copyrightu: ©2017Vydání: První vydáníPopis: 350 stran ; 22 cmISBN: 9788075461018Další název: Sámo, velký vládce Čechů a tajný vyslanec krále Chlothara [Název v tiráži:]Žánr/Forma: české romány | historické romány | Czech fiction | historical novels Souhrn: Historický román popisující nejstarší doložené období našich dějin, vznik prvního státního útvaru na našem území v 7. stol. - Sámovy říše.Souhrn: Román je příběhem prvního panovníka na našem území, kmenového vůdce Sáma, který roku 623 n.l. sjednotil slovanské kmeny a umožnil tak účinnou obranu proti avarským nájezdům. Vyprávění o franském kupci, který svými vojenskými schopnostmi, smělými plány a obratnou politikou dokázal učinit naše předky poprvé svobodnými a vytvořil tak předpoklady ke vzniku samostanosti Slovanů ve středoevropském prostoru.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Vypůjčeno 01/09/2020 421440054429
Celkem rezervací: 0

Historický román popisující nejstarší doložené období našich dějin, vznik prvního státního útvaru na našem území v 7. stol. - Sámovy říše.

Román je příběhem prvního panovníka na našem území, kmenového vůdce Sáma, který roku 623 n.l. sjednotil slovanské kmeny a umožnil tak účinnou obranu proti avarským nájezdům. Vyprávění o franském kupci, který svými vojenskými schopnostmi, smělými plány a obratnou politikou dokázal učinit naše předky poprvé svobodnými a vytvořil tak předpoklady ke vzniku samostanosti Slovanů ve středoevropském prostoru.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha