Obálka
Základní MARC ISBD

Sámo / Josef Bernard Prokop

Od: Prokop, Josef Bernard [aut]
Přispěvatel(é): Bureš, Michal, 1976- [drt] | Procházka, Aleš, 1963- [nrt]
Typ materiálu: ZvukZvukPopis: 1 audiodisk (9 hod., 26 min.) ; 12 cmŽánr/Forma: české romány | audioknihy | kompaktní disky | historické romány Rozsah a obsah: elký vládce Čechů a tajný vyslanec krále Chlothara Nebýt nedlouhé zmínky v prastaré kronice tak řečeného Fredegara, možná bychom ani nevěděli, že francký kupec a později první známý český král vůbec existoval. Dokázal, co nikdo před ním a málokdo po něm - sjednotit naše předky, dát zemi pevné postavení mezi evropskými královstvími, získat jí respekt a celých třiatřicet let v jejím čele moudře vládnout. Jaká ale byla jeho životní pouť, prostředí, které tu nalezl, kudy se ubíraly jeho myšlenky a smělé plány? Kterak se žilo v době před čtrnácti stoletími, kdy byli obyvatelé dnešních Čech, Moravy a části Rakouska ohrožováni Avary, než se pod Sámovým vedením spojili a stali se svobodnými a posléze i svornými?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Audio Audio Roztoky
1 AV Dostupné 421440054405
Celkem rezervací: 0

Název z disku

Na obalu pod názvem: Audiokniha

Nahrávka vznikla podle stejnojmenné knihy vydané nakladatelstvím Fortuna Libri (2017)

elký vládce Čechů a tajný vyslanec krále Chlothara Nebýt nedlouhé zmínky v prastaré kronice tak řečeného Fredegara, možná bychom ani nevěděli, že francký kupec a později první známý český král vůbec existoval. Dokázal, co nikdo před ním a málokdo po něm - sjednotit naše předky, dát zemi pevné postavení mezi evropskými královstvími, získat jí respekt a celých třiatřicet let v jejím čele moudře vládnout. Jaká ale byla jeho životní pouť, prostředí, které tu nalezl, kudy se ubíraly jeho myšlenky a smělé plány? Kterak se žilo v době před čtrnácti stoletími, kdy byli obyvatelé dnešních Čech, Moravy a části Rakouska ohrožováni Avary, než se pod Sámovým vedením spojili a stali se svobodnými a posléze i svornými?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha