Obálka
Základní MARC ISBD

Bonsaj / [překlad Kateřina Radilová]

Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Sun, 2007Vydání: 1. vydPopis: 78 s. : barev. il. ; 21 cmISBN: 9788073712051Předmětová hesla: bonsaje | pěstování okrasných rostlin | bonsai | ornamental plants cultivationŽánr/Forma: příručky | handbooks and manuals Souhrn: Názorná příručka se věnuje tvarování a pěstování bonsají, je vhodná pro začínající pěstitele.Souhrn: Rozdělení bonsají do tří základních kategorií - kaskádové, tvořící malé lesní kompozice a jednotlivé samostatné stromky, které jsou nejpočetnější a nejoblíbenější. Popis základních stylů podle japonských mistrů. Technologie tvarování, pěstování ze semen, řízkování, hřížení, roubování. Ochrana proti chorobám a škůdcům. Abecední přehled a popis vybraných druhů rostlin vhodných pro pěstování bonsají.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 58 Dostupné 421440054617
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

Obsahuje rejstřík

Názorná příručka se věnuje tvarování a pěstování bonsají, je vhodná pro začínající pěstitele.

Rozdělení bonsají do tří základních kategorií - kaskádové, tvořící malé lesní kompozice a jednotlivé samostatné stromky, které jsou nejpočetnější a nejoblíbenější. Popis základních stylů podle japonských mistrů. Technologie tvarování, pěstování ze semen, řízkování, hřížení, roubování. Ochrana proti chorobám a škůdcům. Abecední přehled a popis vybraných druhů rostlin vhodných pro pěstování bonsají.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha