Obálka
Základní MARC ISBD

Enderův stín / Orson Scott Card ; [překlad Petr Kotrle]

Od: Card, Orson Scott, 1951- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Plzeň : Laser, 2001Vydání: Vyd. 1Popis: 358 s. ; 21 cmISBN: 807193092XPředmětová hesla: Wiggin, Ender (Fictitious character) -- FictionŽánr/Forma: americké romány | vědecko-fantastické romány | American fiction | science fiction novels Souhrn: Hrdina románu, drobný chlapec s komickým jménem Fazolek, vyrůstá v ulicích Rotterdamu budoucnosti. V tvrdých podmínkách přežil jen díky své mimořádné inteligenci a taktickým schopnostem. Právě proto jej sestra Carlotta vybrala jako kandidáta pro Bitevní školu. A1 novalSouhrn: Sci-fi román nabízí příběh paralelní s osudy hrdinů knihy Enderova hra.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F Dostupné 421440054750
Celkem rezervací: 0

Na obálce podnázev: román paralelní s Enderovou hrou

Přeloženo z angličtiny

Hrdina románu, drobný chlapec s komickým jménem Fazolek, vyrůstá v ulicích Rotterdamu budoucnosti. V tvrdých podmínkách přežil jen díky své mimořádné inteligenci a taktickým schopnostem. Právě proto jej sestra Carlotta vybrala jako kandidáta pro Bitevní školu. A1 noval

Sci-fi román nabízí příběh paralelní s osudy hrdinů knihy Enderova hra.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha