Obálka
Základní MARC ISBD

Tajemství starého dubu / [text] Marie Hrušková ; [ilustrace] Andrea Sloupová, Jaroslav Turek

Od: Hrušková, Marie, 1939- [aut]
Přispěvatel(é): Sloupová, Andrea [ill] | Turek, Jaroslav, 1925-2005 [ill]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Mladá fronta, 2007Vydání: 1. vydPopis: 55 s. : barev. il. ; 23 cmISBN: 9788020416650Předmětová hesla: památné stromy -- Česko | kultura a společnost -- Česko | historic trees -- Czechia | culture and society -- Czechia | Česko -- dějiny | Czechia -- historyŽánr/Forma: publikace pro děti | children's literature Souhrn: Paměť památného dubu čítá kolem devítiset let a to už je tedy pamětník, který si může dovolit hovořit o historických změnách. Kniha je uzpůsobena dětskému čtenáři a její součástí jsou i vysvětlující poznámky u některých událostí a osobností a také vybrané zajímavosti o dubech.Souhrn: Zajímavá publikace dává možnost dětským čtenářům nahlédnout prostřednictvím dlouhého života jednoho stromu do dějinných a kulturních souvislostí vývoje české krajiny i světa. Půvabně ilustrováno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 582 Dostupné 421440054760
Celkem rezervací: 0

Paměť památného dubu čítá kolem devítiset let a to už je tedy pamětník, který si může dovolit hovořit o historických změnách. Kniha je uzpůsobena dětskému čtenáři a její součástí jsou i vysvětlující poznámky u některých událostí a osobností a také vybrané zajímavosti o dubech.

Zajímavá publikace dává možnost dětským čtenářům nahlédnout prostřednictvím dlouhého života jednoho stromu do dějinných a kulturních souvislostí vývoje české krajiny i světa. Půvabně ilustrováno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha