Základní MARC ISBD

Hausfrau / Jill Alexander Essbaum ; z anglického originálu Hausfrau ... přeložila Milena Pellarová

Od: Essbaum, Jill Alexander, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Pellarová, Milena, 1948- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: Vydání první.Popis: 254 stran ; 24 cm.ISBN: 9788024931289.Unifikované názvy: Hausfrau. Česky Žánr/Forma: americké romány | American fictionSouhrn: Američanka Anna si neví rady se svým životem. Je provdaná za švýcarského bankéře, kterého "víceméně" milovala a žije s ním nudný, jednotvárný život v maloměstě poblíž Curychu. Se třemi dětmi jí denně pomáhá tchyně a nespokojená Anna se uzavírá ve svém neštěstí. Po devíti letech v cizině se na radu psycholožky přihlásí do kurzu němčiny, kde se seznámí s atraktivním mužem - dalším z řady milenců. Nevěra je totiž Anniným způsobem, jak se vypořádat se svým nepovedeným životem. Tragická nehoda je jen počátkem destrukce jejího sice nudného, ale nezpečného světa a zoufalá Anna volí řešení definitivní. Švýcarské vlaky mají zpoždění pouze když pod ně někdo skočí...Souhrn: Psychologický román pro ženy o životní a citové krizi Američanky středních let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 16/07/2019 421440054940
Celkem rezervací: 0

Američanka Anna si neví rady se svým životem. Je provdaná za švýcarského bankéře, kterého "víceméně" milovala a žije s ním nudný, jednotvárný život v maloměstě poblíž Curychu. Se třemi dětmi jí denně pomáhá tchyně a nespokojená Anna se uzavírá ve svém neštěstí. Po devíti letech v cizině se na radu psycholožky přihlásí do kurzu němčiny, kde se seznámí s atraktivním mužem - dalším z řady milenců. Nevěra je totiž Anniným způsobem, jak se vypořádat se svým nepovedeným životem. Tragická nehoda je jen počátkem destrukce jejího sice nudného, ale nezpečného světa a zoufalá Anna volí řešení definitivní. Švýcarské vlaky mají zpoždění pouze když pod ně někdo skočí...

Psychologický román pro ženy o životní a citové krizi Američanky středních let.

Český text

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha