Základní MARC ISBD

Pět dní / Julie Lawson Timmerová

Od: Timmer, Julie Lawson [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fortuna Libri, c2014Vydání: 1. vyd.Popis: 363 s. ; 22 cm.ISBN: 9788073218713.Žánr/Forma: americké romány | American fictionSouhrn: Příběh o lásce, přátelství a schopnosti vzepřít se ranám osudu. Těžce nemocná právnička Mara řeší dobrovolný odchod ze života. Na internetu se sblíží se Scottem, jenž se rovněž připravuje na osudový životní okamžik.Souhrn: Sebevědomá, ctižádostivá právnička Mara jednoho dne zjistí, že trpí nevyléčitelnou Huntingtonovou chorobou, která postupně ničí nejen její tělesnou schránku, chování a vzhled, ale především její intelektuální schopnosti. Dá si slib, že vydrží do chvíle, kdy už nebude moci žít důstojně a stane se pro svou dceru a manžela i pro rodiče nesnesitelnou přítěží. Není to snadné rozhodnutí, ale Mara je odhodlaná slib dodržet a na osudovou chvíli se systematicky připravuje. Na internetu se virtuálně sblíží se Scottem. I on stojí před bodem zlomu. I jemu nemilosrdně běží čas a blíží se chvíle, kdy se bude muset rozloučit s chlapcem, o nějž se společně se svou ženou staral, když si chlapcova matka odpykávala trest ve vězení. Nakladatelská anotace (zkráceno).
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 17/04/2019 421440054941
Celkem rezervací: 0

Z angličtiny přeložila Alena Amchová

Příběh o lásce, přátelství a schopnosti vzepřít se ranám osudu. Těžce nemocná právnička Mara řeší dobrovolný odchod ze života. Na internetu se sblíží se Scottem, jenž se rovněž připravuje na osudový životní okamžik.

Sebevědomá, ctižádostivá právnička Mara jednoho dne zjistí, že trpí nevyléčitelnou Huntingtonovou chorobou, která postupně ničí nejen její tělesnou schránku, chování a vzhled, ale především její intelektuální schopnosti. Dá si slib, že vydrží do chvíle, kdy už nebude moci žít důstojně a stane se pro svou dceru a manžela i pro rodiče nesnesitelnou přítěží. Není to snadné rozhodnutí, ale Mara je odhodlaná slib dodržet a na osudovou chvíli se systematicky připravuje. Na internetu se virtuálně sblíží se Scottem. I on stojí před bodem zlomu. I jemu nemilosrdně běží čas a blíží se chvíle, kdy se bude muset rozloučit s chlapcem, o nějž se společně se svou ženou staral, když si chlapcova matka odpykávala trest ve vězení. Nakladatelská anotace (zkráceno).

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha