Základní MARC ISBD

Kamilka a zvířátka / [Nancy Delvaux, Aline de Pétigny]

Od: Delvaux, Nancy, 1970- [ill].
Přispěvatel(é): De Pétigny, Aline, 1963- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Praha : Fortuna Libri, 2012Vydání: 1. vyd.Popis: [64] s. : vše barev. il. ; 21 cm.ISBN: 9788073216818.Žánr/Forma: belgické příběhy (francouzsky) | publikace pro děti | Belgian stories (French) | children's literatureSouhrn: Další vyprávění o tom, jaká zvířátka má Kamilka nejraději. Pro předškolní děti.Souhrn: Malá Kamilka má ráda nejen svého plyšového medvídka, ale chce se starat i o nalezeného pejska, kterému dá jméno Punťa. Nakonec si pro pejska přijdou jeho praví majitelé. Holčička se jde potěšit do zoo s ostatními zvířátky a má velikou radost, že si zajezdí na poníkovi.Tato knížka má pomoci dětem i jejich rodičům vypořádat se s různými drobnými starostmi a problémy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/3 Dostupné 421440054964
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z francouzštiny

Další vyprávění o tom, jaká zvířátka má Kamilka nejraději. Pro předškolní děti.

Malá Kamilka má ráda nejen svého plyšového medvídka, ale chce se starat i o nalezeného pejska, kterému dá jméno Punťa. Nakonec si pro pejska přijdou jeho praví majitelé. Holčička se jde potěšit do zoo s ostatními zvířátky a má velikou radost, že si zajezdí na poníkovi.Tato knížka má pomoci dětem i jejich rodičům vypořádat se s různými drobnými starostmi a problémy.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha