Obálka
Základní MARC ISBD

Návrat z temnoty / Liz Coleyová ; [překlad Milan Lžička]

Od: Coley, Liz [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Fortuna Libri, c2013Vydání: 1. vydPopis: 297 s. ; 22 cmISBN: 9788073217051Žánr/Forma: americké romány | psychologické romány | thrillery (romány) | American fiction | psychological novels | thrillers (novels) Souhrn: Angie Chapmanové bylo třináct let, když se beze stopy ztratila během pobytu na letním táboře. Zmizela své rodině, přátelům, světu. Po třech letech se vrací domů, nepamatuje si však ani místo, ani důvod, proč byla mimo domov. Jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Jen velmi pomalu a bolestně se smiřuje s novou skutečností i s faktem, že trpí disociativní poruchou osobnosti, která bývá obranou při extrémních podmínkách, zejména při emocionálním, fyzickém nebo sexuálním zneužívání. S pomocí rodiny a lékařů si Angie začíná sestavovat střípky prožitých hrůz a její naděje na vyléčení se zvyšuje.Souhrn: Psychologický román, odehrávající se v současnosti, je příběhem šestnáctileté dívky, která se po prožitém osobním traumatu snaží o návrat do běžného života.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Dostupné 421440054975
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Angie Chapmanové bylo třináct let, když se beze stopy ztratila během pobytu na letním táboře. Zmizela své rodině, přátelům, světu. Po třech letech se vrací domů, nepamatuje si však ani místo, ani důvod, proč byla mimo domov. Jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Jen velmi pomalu a bolestně se smiřuje s novou skutečností i s faktem, že trpí disociativní poruchou osobnosti, která bývá obranou při extrémních podmínkách, zejména při emocionálním, fyzickém nebo sexuálním zneužívání. S pomocí rodiny a lékařů si Angie začíná sestavovat střípky prožitých hrůz a její naděje na vyléčení se zvyšuje.

Psychologický román, odehrávající se v současnosti, je příběhem šestnáctileté dívky, která se po prožitém osobním traumatu snaží o návrat do běžného života.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha