Základní MARC ISBD

Krásné tajemství : případy vrchního inspektora Gamache / Louise Pennyová ; přeložila Lenka Uhlířová

Od: Penny, Louise, 1958- [aut].
Přispěvatel(é): Uhlířová, Lenka, 1973- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: Vydání první.Popis: 470 stran ; 24 cm.ISBN: 9788076170001.Unifikované názvy: Beautiful mystery. Česky Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | detektivní románySouhrn: Další z případů vrchního inspektora Gamache zavádí čtenáře do prostředí gilbertýnů, tajemstvím zahaleného mnišského řádu, jehož utajený klášter se stal místem podivné smrti. Vrchní inspektor Gamache a jeho zástupce inspektor Beauvoir jsou jako jediní vpuštěni za zdi kláštera gilbertýnů, jehož převor byl nalezen mrtev. Okolnosti vyšetřování jsou záhadné podobně jako celkový status a fungování řádu. Skrývá utajená zahrada ještě něco jiného než tělo oběti? Neproniknutelné duše pokojných mnichů jsou skutečně křišťálově čisté? A co samotní vyšetřovatelé - jak jich se dotýká toto místo, kde se setkává člověk a Bůh? Vyrovnat se s vlastními démony bude jen jednou z okolností, které musí inspektoři vyřešit na cestě k objasnění převorovy smrti. Kniha vychází v edici Světový bestseller a je ohodnocena hned třemi oceněními: Agatha Award, Anthony Award a Macavity Award.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D Dostupné 421440054989
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Další z případů vrchního inspektora Gamache zavádí čtenáře do prostředí gilbertýnů, tajemstvím zahaleného mnišského řádu, jehož utajený klášter se stal místem podivné smrti. Vrchní inspektor Gamache a jeho zástupce inspektor Beauvoir jsou jako jediní vpuštěni za zdi kláštera gilbertýnů, jehož převor byl nalezen mrtev. Okolnosti vyšetřování jsou záhadné podobně jako celkový status a fungování řádu. Skrývá utajená zahrada ještě něco jiného než tělo oběti? Neproniknutelné duše pokojných mnichů jsou skutečně křišťálově čisté? A co samotní vyšetřovatelé - jak jich se dotýká toto místo, kde se setkává člověk a Bůh? Vyrovnat se s vlastními démony bude jen jednou z okolností, které musí inspektoři vyřešit na cestě k objasnění převorovy smrti. Kniha vychází v edici Světový bestseller a je ohodnocena hned třemi oceněními: Agatha Award, Anthony Award a Macavity Award.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha