Základní MARC ISBD

Kouzla vzhůru nohama / Sarah Mlynowski, Lauren Myracle a Emily Jenkins ; přeložila: Jana Pacnerová

Od: Mlynowski, Sarah, 1977- [aut].
Přispěvatel(é): Myracle, Lauren, 1969- [aut] | Jenkins, Emily, 1967- [aut] | Pacnerová, Jana, 1955- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: Vydání první.Popis: 176 stran ; 20 cm.ISBN: 9788026905745.Unifikované názvy: Upside down magic. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | American stories | fantasy stories | children's literatureSouhrn: Místo aby se Nory uměla proměnit v draka nebo kotě, promění se v obojí zároveň - v drakotě. Elliott nevyčaruje špičkami prstů plamen, ale na kost zmrzlou katastrofu. U Andrese se ujetá magie projevuje tak, že se ustavičně vznáší ve vzduchu, odráží se od stěn nebo sedí na stropě. Když má při čarování špatnou chvilku Bax, promění se v... Po pravdě řečeno, radši o tom ani nemluví. Nory, Elliott, Andres a Bax jsou jen čtyři žáci třídy Kouzel vzhůru nohama na Blátochmurské škole kouzel. Vyučování v jejich třídě je nekonvenční, žáci jsou nepředvídatelní a kouzla bývají ujetá, vždycky když se to nejmíň hodí. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: První kniha série o magickými schopnostmi obdařené Nory a jejích kamarádech, jejichž kouzla jsou poněkud popletená. Pro mladší děti.
    průměrné hodnocení: 5.0 (1 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 18/12/2019 421440055138
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Místo aby se Nory uměla proměnit v draka nebo kotě, promění se v obojí zároveň - v drakotě. Elliott nevyčaruje špičkami prstů plamen, ale na kost zmrzlou katastrofu. U Andrese se ujetá magie projevuje tak, že se ustavičně vznáší ve vzduchu, odráží se od stěn nebo sedí na stropě. Když má při čarování špatnou chvilku Bax, promění se v... Po pravdě řečeno, radši o tom ani nemluví. Nory, Elliott, Andres a Bax jsou jen čtyři žáci třídy Kouzel vzhůru nohama na Blátochmurské škole kouzel. Vyučování v jejich třídě je nekonvenční, žáci jsou nepředvídatelní a kouzla bývají ujetá, vždycky když se to nejmíň hodí. Nakladatelská anotace. Kráceno.

První kniha série o magickými schopnostmi obdařené Nory a jejích kamarádech, jejichž kouzla jsou poněkud popletená. Pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha