Custom cover image
Custom cover image

Šelma / Andrew Mayne ; z anglického originálu The naturalist ... přeložila Petra Diestlerová

Podle: Přispěvatel(é): Typ materiálu: TextTextJazyk: Čeština Original language: English (Angličtina) Vydání: Vydání prvníPopis: 358 stran ; 24 cmISBN:
  • 9788076170179
Unifikované názvy:
  • Naturalist. Česky
Žánr/Forma: Souhrn: Americký thriller o profesoru Crayovi, který osamoceně pátrá po nebezpečném vrahovi dívek v montanských lesích. Profesor bioinformatiky Theo Cray sám sebe charakterizuje jako společensky neobratného pozorovatele světa. A tak není divu, že se mu daří vyvolávat potíže. Do skutečně vážných problémů se dostane poté, co je jeho bývalá studentka nalezena mrtvá. Prvotní podezření, že dívku zavraždil sám Theo, policie záhy odvolá. Zdá se, že byla v lese rozsápaná medvědem. Nicméně profesor všímající si toho, co ostatní nevidí, rychle odhalí, že brutální čin nespáchalo zvíře. Policie mu však nevěří. A tak Theo stojí sám proti sériovému vrahovi, v jehož existenci věří opět pouze on.
List(s) this item appears in: Zájem
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Home library Collection Call number Status Date due Barcode Item holds
Kniha Kniha Roztoky 1 Available 421440055280
Total holds: 0

Na obálce uveden nakladatel: Kalibr

Americký thriller o profesoru Crayovi, který osamoceně pátrá po nebezpečném vrahovi dívek v montanských lesích. Profesor bioinformatiky Theo Cray sám sebe charakterizuje jako společensky neobratného pozorovatele světa. A tak není divu, že se mu daří vyvolávat potíže. Do skutečně vážných problémů se dostane poté, co je jeho bývalá studentka nalezena mrtvá. Prvotní podezření, že dívku zavraždil sám Theo, policie záhy odvolá. Zdá se, že byla v lese rozsápaná medvědem. Nicméně profesor všímající si toho, co ostatní nevidí, rychle odhalí, že brutální čin nespáchalo zvíře. Policie mu však nevěří. A tak Theo stojí sám proti sériovému vrahovi, v jehož existenci věří opět pouze on.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha