Základní MARC ISBD

Minecraft - Průvodce farmařením / Průvodce farmařením / Mojang ; překlad Vilém Zavadil

Od: Wiltshire, Alex [aut].
Přispěvatel(é): Ross, Sam [ill] | Zavadil, Vilém [trl] | Mojang AB (firma) [cre].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 79 stran : barevné ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025243428.Další název: Průvodce farmařením.Unifikované názvy: Guide to farming. Česky Předmětová hesla: Minecraft (hra) | počítačové hry | Minecraft (game) | computer gamesŽánr/Forma: příručky | handbooks and manualsSouhrn: Další oficiální průvodce Minecraftu vás tentokrát naučí, jak projít Survival módem až k Endu díky mírumilovnému a přesto efektivnímu zemědělství. Nechybí ani rady k chovu nepřátelských mobů. Pro hráče od 8 let. Chce-li člověk přežít, je pro něj v první chvíli nezbytné zajistit si zdroj jídla a pitné vody. Nejste-li rozený bojovník, pak jistě dáte přednost mírumilovnému způsobu obživy, kterým je bezesporu zemědělství. Stejně jako v reálném světě, můžete i ve světě Minecraftu zvolit cestu Survival módem pomocí farmaření. Nejprve se naučíte vybudovat farmu, zvolit si správné suroviny a úspěšně je pěstovat. Poté se od zemědělské výroby dostanete k chovu zvířat a odtud vás čeká již jen malý krůček k tomu, abyste si založili chov nepřátelských mobů, s jejichž pomocí získáte řadu užitečných předmětů, které vám pomohou úspěšně dojít až k Endu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
MN 681 Vypůjčeno 19/06/2019 421440055113
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

"Written by Alex Wiltshire, illustrations by Sam Ross"--Tiráž

Další oficiální průvodce Minecraftu vás tentokrát naučí, jak projít Survival módem až k Endu díky mírumilovnému a přesto efektivnímu zemědělství. Nechybí ani rady k chovu nepřátelských mobů. Pro hráče od 8 let. Chce-li člověk přežít, je pro něj v první chvíli nezbytné zajistit si zdroj jídla a pitné vody. Nejste-li rozený bojovník, pak jistě dáte přednost mírumilovnému způsobu obživy, kterým je bezesporu zemědělství. Stejně jako v reálném světě, můžete i ve světě Minecraftu zvolit cestu Survival módem pomocí farmaření. Nejprve se naučíte vybudovat farmu, zvolit si správné suroviny a úspěšně je pěstovat. Poté se od zemědělské výroby dostanete k chovu zvířat a odtud vás čeká již jen malý krůček k tomu, abyste si založili chov nepřátelských mobů, s jejichž pomocí získáte řadu užitečných předmětů, které vám pomohou úspěšně dojít až k Endu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha