Základní MARC ISBD

Kouzla vzhůru nohama. Kamínky a balvany / Sarah Mlynowski, Lauren Myracle a Emily Jenkins ; přeložila: Jana Pacnerová

Od: Mlynowski, Sarah, 1977- [aut].
Přispěvatel(é): Myracle, Lauren, 1969- [aut] | Jenkins, Emily, 1967- [aut] | Pacnerová, Jana, 1955- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: Vydání první.Popis: 178 stran ; 21 cm.ISBN: 9788026906193.Další název: Kamínky a balvany.Unifikované názvy: Stick and stones. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | American stories | fantasy stories | children's literatureSouhrn: Druhá kniha série o magickými schopnostmi obdařené Nory a jejích kamarádech, jejichž kouzla jsou poněkud popletená. Pro mladší děti.Souhrn: Ve škole kouzel se dějí podivné věci - a může za to předmět, zvaný kouzla naruby! Ano, Marigold zmenšila Lacey Clenchovou na velikost hmyzu. Ale to byla nešťastná náhoda. Ano, většina lidí nebyla připravená na to, že se Nory promění ve štěnětnici (to je napůl štěně, napůl chobotnice) - ale Nory rozhodně nepomíchala chapadla s tlapičkami úmyslně. A Bax sice trpí nešťastnou magickou poruchou, při níž občas zkamení, ale přísahá, že s kamenitými kouzly, která se vyskytují na školních chodbách, opravdu nemá nic společného. Když nastane průšvih, je moc snadné ukázat prstem na děti s nejprůšvihovějšími magickými schopnostmi. Jenže studenti "kouzel vzhůru nohama" se nehodlají dostat do maléru. Místo toho se rozhodnou zjistit, co se ve skutečnosti děje - a nastolit ve škole znovu pořádek dřív, než se stane něco fakt hnusného. Nakladatelská anotace. Kráceno.
    průměrné hodnocení: 5.0 (1 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 06/11/2019 421440055344
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Druhá kniha série o magickými schopnostmi obdařené Nory a jejích kamarádech, jejichž kouzla jsou poněkud popletená. Pro mladší děti.

Ve škole kouzel se dějí podivné věci - a může za to předmět, zvaný kouzla naruby! Ano, Marigold zmenšila Lacey Clenchovou na velikost hmyzu. Ale to byla nešťastná náhoda. Ano, většina lidí nebyla připravená na to, že se Nory promění ve štěnětnici (to je napůl štěně, napůl chobotnice) - ale Nory rozhodně nepomíchala chapadla s tlapičkami úmyslně. A Bax sice trpí nešťastnou magickou poruchou, při níž občas zkamení, ale přísahá, že s kamenitými kouzly, která se vyskytují na školních chodbách, opravdu nemá nic společného. Když nastane průšvih, je moc snadné ukázat prstem na děti s nejprůšvihovějšími magickými schopnostmi. Jenže studenti "kouzel vzhůru nohama" se nehodlají dostat do maléru. Místo toho se rozhodnou zjistit, co se ve skutečnosti děje - a nastolit ve škole znovu pořádek dřív, než se stane něco fakt hnusného. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha