Základní MARC ISBD

Mortina a protivný bratranec / text a ilustrace Barbara Cantini ; překlad Tereza Sieglová

Od: Cantini, Barbara, 1977- [aut].
Přispěvatel(é): Sieglová, Tereza, 1979- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 45 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025244906.Unifikované názvy: Mortina - e l'odioso cugino. Česky Žánr/Forma: italské pohádky | publikace pro dětiSouhrn: Nové dobrodružství holčičky-strašidla a jejích kamarádů. Jednoho deštivého dne se ve vile Rozvalince objeví bratranec Dilbert a také děti z vesnice. Všichni dostali záhadnou pozvánku. Mortina a pes Truchlík si myslí, že za tím vězí teta Neboženka. Ta však náhle zmizela, ve skleníku se však objevil veliký břečťan tlachavý.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 2. Vypůjčeno 24/06/2019 421440055446
Celkem rezervací: 0

Nové dobrodružství holčičky-strašidla a jejích kamarádů. Jednoho deštivého dne se ve vile Rozvalince objeví bratranec Dilbert a také děti z vesnice. Všichni dostali záhadnou pozvánku. Mortina a pes Truchlík si myslí, že za tím vězí teta Neboženka. Ta však náhle zmizela, ve skleníku se však objevil veliký břečťan tlachavý.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha