Základní MARC ISBD

Za hranice království / Země příběhů. Chris Colfer ; ilustroval Brandon Dorman ; z anglického originálu The land of stories - beyond the kingdoms přeložila Veronika Volhejnová

Od: Colfer, Chris, 1990- [aut].
Přispěvatel(é): Dorman, Brandon [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 331 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025336816.Další název: Za hranice království.Unifikované názvy: Beyond the kingdoms. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Kdo má na svědomí ztracené děti? Země příběhů je vzhůru nohama a sourozenci Baileyovi a jejich přátelé musí záhadě přijít na kloub. Může za to Maskovaný muž? Nebo záhadný nepřítel, který ovládá neporazitelnou armádu těch největších ničemů? Od 9 let. Představte si, že každá kniha může být portálem do světa, o kterém vypráví. Přáli byste si cestovat zeměmi, o kterých právě čtete, a potkávat hrdiny z oblíbených příběhů? Kmotřička víla chce potěšit svého smutného syna, a tak stvoří lektvar, který umožňuje vstupovat do knih a prožívat vyprávění na vlastní kůži. Nemá ovšem ani tušení, co tím způsobí. Její syn totiž netouží po ničem jiném, než zničit Zemi příběhů a s ní i všechny víly. V dalším díle Země příběhů Alex, Connor, Mášenka, Jack, Červená Karkulka a Matka Husa musí porazit záhadného nepřítele, který se zmocnil Portálového elixíru a teď shromažďuje armádu složenou z těch nejproklatějších ničemů, kteří se kdy v knihách jen mihli. Podaří se jim vypátrat, co se stalo s pohřešovanými dětmi, kdo je Maskovaný muž a zachránit Zemi příběhů?
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 4. Dostupné 421440055440
Celkem rezervací: 0

Kdo má na svědomí ztracené děti? Země příběhů je vzhůru nohama a sourozenci Baileyovi a jejich přátelé musí záhadě přijít na kloub. Může za to Maskovaný muž? Nebo záhadný nepřítel, který ovládá neporazitelnou armádu těch největších ničemů? Od 9 let. Představte si, že každá kniha může být portálem do světa, o kterém vypráví. Přáli byste si cestovat zeměmi, o kterých právě čtete, a potkávat hrdiny z oblíbených příběhů? Kmotřička víla chce potěšit svého smutného syna, a tak stvoří lektvar, který umožňuje vstupovat do knih a prožívat vyprávění na vlastní kůži. Nemá ovšem ani tušení, co tím způsobí. Její syn totiž netouží po ničem jiném, než zničit Zemi příběhů a s ní i všechny víly. V dalším díle Země příběhů Alex, Connor, Mášenka, Jack, Červená Karkulka a Matka Husa musí porazit záhadného nepřítele, který se zmocnil Portálového elixíru a teď shromažďuje armádu složenou z těch nejproklatějších ničemů, kteří se kdy v knihách jen mihli. Podaří se jim vypátrat, co se stalo s pohřešovanými dětmi, kdo je Maskovaný muž a zachránit Zemi příběhů?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha