Základní MARC ISBD

Varování bratří Grimmů /Země příběhů. Chris Colfer ; ilustroval Brandon Dorman ; z anglického originálu The land of stories - a Grimm warning přeložila Veronika Volhejnová

Od: Colfer, Chris, 1990- [aut].
Přispěvatel(é): Dorman, Brandon [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 396 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025333921.Další název: Varování bratří Grimmů.Unifikované názvy: Grimm warning. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Conner je rozhodnutý, že se do Země příběhů jen tak nevrátí. Pak ale odhalí tajemné varování slavných pohádkářů, a vše je jinak. Vydává se na cestu po Evropě, aby rozluštil šifru a zastavil katastrofu, která Zemi příběhů hrozí. Alex zase věnuje všechen svůj čas tomu, aby mohla převzít po Kmotřičce víle její poslání. Mezitím se probouzí dřímající zlo. Conner, Alex a jejich přátelé z obou světů budou muset spojit své síly a zasáhnout. Nakladatelská anotace.Souhrn: Třetí díl příběhu ze země pohádek, kde ne všechno končí šťastně... Určeno dětem od 9 let.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 3. Dostupné 421440055441
Celkem rezervací: 0

Conner je rozhodnutý, že se do Země příběhů jen tak nevrátí. Pak ale odhalí tajemné varování slavných pohádkářů, a vše je jinak. Vydává se na cestu po Evropě, aby rozluštil šifru a zastavil katastrofu, která Zemi příběhů hrozí. Alex zase věnuje všechen svůj čas tomu, aby mohla převzít po Kmotřičce víle její poslání. Mezitím se probouzí dřímající zlo. Conner, Alex a jejich přátelé z obou světů budou muset spojit své síly a zasáhnout. Nakladatelská anotace.

Třetí díl příběhu ze země pohádek, kde ne všechno končí šťastně... Určeno dětem od 9 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha