Obálka
Základní MARC ISBD

Strach : psychothriller / C.L. Taylor ; z anglického originálu The fear ... přeložila Zuzana Pernicová

Od: Taylor, C. L, 1973- [aut]
Přispěvatel(é): Pernicová, Zuzana [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 312 stran ; 22 cmISBN: 9788074983023Unifikované názvy: Fear. Česky Žánr/Forma: anglické romány | psychologické romány | thrillery (romány) | English fiction | psychological novels | thrillers (novels) Souhrn: Drásavý psychothriller vrací hlavní hrdinku Lou do dětství, kdy se stala mediálním soustem novinářů po útěku se svým třicetiletým učitelem Mikem. Nyní se historie opakuje a Lou se pokusí zachránit novou predátorovu oběť. Lou Wandsworthová je nyní ve věku třiceti jedna let stejně stará jako byl před léty její učitel Mike Hughes, se kterým utekla z domova do Francie. Svůj život po této skandální události dávala mladá žena jen velmi těžce dohromady. Nyní se hodlá se vším už skutečně vyrovnat a ví, že se musí dokázat vrátit do svého rodného města a konfrontovat Mika s tím, co tenkrát způsobil. Ovšem na místě Lou zjistí, že se tento drsný všehoschopný muž vůbec nezměnil a jeho pozornost je upřená na novou oběť, třináctiletou studentku.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Dostupné 421440055457
Celkem rezervací: 0

Drásavý psychothriller vrací hlavní hrdinku Lou do dětství, kdy se stala mediálním soustem novinářů po útěku se svým třicetiletým učitelem Mikem. Nyní se historie opakuje a Lou se pokusí zachránit novou predátorovu oběť. Lou Wandsworthová je nyní ve věku třiceti jedna let stejně stará jako byl před léty její učitel Mike Hughes, se kterým utekla z domova do Francie. Svůj život po této skandální události dávala mladá žena jen velmi těžce dohromady. Nyní se hodlá se vším už skutečně vyrovnat a ví, že se musí dokázat vrátit do svého rodného města a konfrontovat Mika s tím, co tenkrát způsobil. Ovšem na místě Lou zjistí, že se tento drsný všehoschopný muž vůbec nezměnil a jeho pozornost je upřená na novou oběť, třináctiletou studentku.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha