Obálka
Základní MARC ISBD

V pasti / Lilja Sigurðardóttir ; z islandského originálu Gildran přeložila Lucie Korecká

Od: Lilja Sigurðardóttir, 1972- [aut]
Přispěvatel(é): Korecká, Lucie, 1989- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 311 stran ; 24 cmISBN: 9788073354503; 9788075330369Unifikované názvy: Gildran. Česky Žánr/Forma: islandské romány | thrillery (romány) | Icelandic fiction | thrillers (novels) Souhrn: Jednatřicetileté Sonje se rozpadlo manželství - po dramatickém rozvodu se ocitla prakticky bez prostředků a bez syna. V islandské krizi je bez práce a síly jí docházejí. Její rozvodový advokát jí nabídne pracovní cestu do ciziny a Sonja si pozdě uvědomí nebezpečí. Banka, kde pracoval její bývalý manžel, zkrachovala a jeho vyšetřují kvůli účasti na rozsáhlých finančních machinacích. Sonja celou dobu nic netušila - co všechno ještě před ní skrýval? Domyslí si to, když jí syn náhodně ukáže jednu fotografii. Pod hrozbou, že jí gang unese syna, je schopna vymýšlet nové a nové způsoby, jak uniknout pozornosti celníků, nakonec ji ale jeden z nich zastaví. Znamená to pro Sonju definitivní konec, anebo naopak naději na únik z pasti? Nakladatelská anotace.Souhrn: Thriller islandské autorky vypráví příběh rozvedené ženy, která je donucena pašovat drogy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Dostupné 421440055471
Celkem rezervací: 0

Vydáno ve spolupráci s nakladatelstvím Rozmluvy

Jednatřicetileté Sonje se rozpadlo manželství - po dramatickém rozvodu se ocitla prakticky bez prostředků a bez syna. V islandské krizi je bez práce a síly jí docházejí. Její rozvodový advokát jí nabídne pracovní cestu do ciziny a Sonja si pozdě uvědomí nebezpečí. Banka, kde pracoval její bývalý manžel, zkrachovala a jeho vyšetřují kvůli účasti na rozsáhlých finančních machinacích. Sonja celou dobu nic netušila - co všechno ještě před ní skrýval? Domyslí si to, když jí syn náhodně ukáže jednu fotografii. Pod hrozbou, že jí gang unese syna, je schopna vymýšlet nové a nové způsoby, jak uniknout pozornosti celníků, nakonec ji ale jeden z nich zastaví. Znamená to pro Sonju definitivní konec, anebo naopak naději na únik z pasti? Nakladatelská anotace.

Thriller islandské autorky vypráví příběh rozvedené ženy, která je donucena pašovat drogy.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha