Základní MARC ISBD

Průvodce světem lektvarů a čarování / Minecraft. Mojang ; překlad Vilém Zavadil

Od: Milton, Stephanie [aut].
Přispěvatel(é): Marsh, Ryan [ill] | Bolder, Joe [ill] | Zavadil, Vilém [trl] | Mojang AB (firma) [cre].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 79 stran : ilustrace (převážně barevné) ; 22 cm.ISBN: 9788025241875.Další název: Průvodce světem lektvarů a čarování.Unifikované názvy: Minecraft guide to: enchantments & potions. Česky Předmětová hesla: Minecraft (hra) | počítačové hry | Minecraft (game) | computer gamesŽánr/Forma: příručky | handbooks and manualsSouhrn: Příručka pro hráče Minecraftu zaměřená na využití kouzel a lektvarů. Oficiální Průvodce světem lektvarů a čarování vás naučí, jak očarovat svoje vybavení užitečnými kouzly a jak si připravit rozličné lektvary, které vás ochrání před různými druhy poškození. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
MN 681 Rezervováno 421440055568 1
Celkem rezervací: 1

Přeloženo z angličtiny

"Written by Stephanie Milton, illustrations by Ryan Marsh and Joe Bolder"--Tiráž

Příručka pro hráče Minecraftu zaměřená na využití kouzel a lektvarů. Oficiální Průvodce světem lektvarů a čarování vás naučí, jak očarovat svoje vybavení užitečnými kouzly a jak si připravit rozličné lektvary, které vás ochrání před různými druhy poškození. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Český text

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha