Základní MARC ISBD

Dinosauři / design a ilustrace: Francisco Arredondo ; text: Pere Rovira ; překlad: Karolína Schwarzová

Od: Arredondo, Francisco [ill].
Přispěvatel(é): Rovira, Pere, 1947- [aut] | Schwarzová, Karolína, 1976 prosinec 14.- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: 3. vydání.Popis: 29 stran : barevné ilustrace ; 29 cm.ISBN: 9788075670618.Další název: Hledej a objevuj - dinosauři.Unifikované názvy: Busca los dinosaurios. Česky Předmětová hesla: dinosauři | dinosaursŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | obrazové publikace | publikace pro děti | popular works | pictorial works | children's literatureSouhrn: Krásná kniha plná hledání a překvapení. Děti se dozvědí spoustu zajímavých informací o pravěku, dinosaurech i zkáze tohoto období. Na obrázcích pak vyhledají předměty, které tam nepatří, ale také ty, jež se světa dinosaurů týkají. Nakladatelská anotace.Souhrn: Obrazová publikace o pravěku a dinasaurech. Pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/4 Dostupné 421440055695
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

Krásná kniha plná hledání a překvapení. Děti se dozvědí spoustu zajímavých informací o pravěku, dinosaurech i zkáze tohoto období. Na obrázcích pak vyhledají předměty, které tam nepatří, ale také ty, jež se světa dinosaurů týkají. Nakladatelská anotace.

Obrazová publikace o pravěku a dinasaurech. Pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha