Obálka
Základní MARC ISBD

Netiketa : dobré mravy na internetu / text Zofia Staniszewska ; ilustrace Artur Nowicki ; překlad Lenka Kuhar Daňhelová

Od: Staniszewska, Zofia, 1968- [aut]
Přispěvatel(é): Nowicki, Artur [ill] | Kuhar Daňhelová, Lenka, 1973- [trl]
Typ materiálu: TextTextPopis: 48 stran : barevné ilustrace ; 25 cmISBN: 9788072675579Další název: Dobré mravy na internetuPředmětová hesla: internet | internetové sociální sítě | internetová komunikace -- etické a morální aspekty | Internet | Internet social networks | Internet communication -- ethical and moral aspectsŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | publikace pro děti | popular works | children's literature Souhrn: Jak kultivovaně blogovat, psát příspěvky na sociálních sítích, jak používat smartphony a tablety, jaká jsou rizika kyberšikany i způsoby, jak ji řešit, aby se internet stal bezpečnějším místem - to vše se dozvědí děti v průběhu vyprávění o Frantovi, který má rád zmrzlinu, svého psa a má počítač i mobilní telefon připojený na internet. V závěru knihy je připojen test pro internetové dámy a džentlmeny a 10 rad rodičům k bezpečnému užívání internetu.Souhrn: Pravidla slušného, bezpečného a správného chování na internetu formou bohatě ilustrovaného vyprávění pro děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 17 Dostupné 421440055693
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z polštiny?

Odpovědi tištěny zvratmo

Jak kultivovaně blogovat, psát příspěvky na sociálních sítích, jak používat smartphony a tablety, jaká jsou rizika kyberšikany i způsoby, jak ji řešit, aby se internet stal bezpečnějším místem - to vše se dozvědí děti v průběhu vyprávění o Frantovi, který má rád zmrzlinu, svého psa a má počítač i mobilní telefon připojený na internet. V závěru knihy je připojen test pro internetové dámy a džentlmeny a 10 rad rodičům k bezpečnému užívání internetu.

Pravidla slušného, bezpečného a správného chování na internetu formou bohatě ilustrovaného vyprávění pro děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha