Základní MARC ISBD

Houby : podivuhodné skutečnosti ze života hub, o kterých jste neměli tušení / napsala Liliana Fabisińská ; ilustrovala Asia Gwis ; přeložila Marta Harasimowicz

Od: Fabisińska, Liliana, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Gwis, Joanna, 1976- [ill] | Harasimowicz, Marta, 1986- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: Vydání první.Popis: 93 stran : barevné ilustrace ; 35 cm.ISBN: 9788075497284.Unifikované názvy: Grzyby. Česky Předmětová hesla: houby | kuriozity, rekordy a zajímavosti | mushrooms | curiosities, records and wondersŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | obrazové publikace | popular works | pictorial worksSouhrn: Obrazová publikace, která otevírá pohled na úžasný svět dosud málo známých organismů. Pro děti od 8 let. Jsou všude. Na souši, ve vodě, pod zemí, na stromech, v našem trávicím traktu, v lednici i na naší pokožce. Mohou být jedovaté i léčit, dosahovat neuvěřitelných cen, svítit a vábit elfy - alespoň podle některých pověstí. Houby jsou úžasné organismy, a přitom o nich víme tak málo. Vyrábějí se z nich lampy, židle, peněženky, stavějí se z nich domy... A kdo ví, k čemu všemu je bude ještě možné využít - vždyť dodnes se podařilo popsat asi jen 7 procent druhů hub. Jsou to nejvíce podceňované, avšak nejrozmanitější a nejzáhadnější organismy na naší planetě. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 58 Dostupné 421440055771
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z polštiny

Obrazová publikace, která otevírá pohled na úžasný svět dosud málo známých organismů. Pro děti od 8 let. Jsou všude. Na souši, ve vodě, pod zemí, na stromech, v našem trávicím traktu, v lednici i na naší pokožce. Mohou být jedovaté i léčit, dosahovat neuvěřitelných cen, svítit a vábit elfy - alespoň podle některých pověstí. Houby jsou úžasné organismy, a přitom o nich víme tak málo. Vyrábějí se z nich lampy, židle, peněženky, stavějí se z nich domy... A kdo ví, k čemu všemu je bude ještě možné využít - vždyť dodnes se podařilo popsat asi jen 7 procent druhů hub. Jsou to nejvíce podceňované, avšak nejrozmanitější a nejzáhadnější organismy na naší planetě. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha