Obálka
Základní MARC ISBD

Hádanky a hlavolamy Alberta Einsteina : "relativně" obtížné hádanky a hlavolamy inspirované velkým vědcem / Tim Dedopulos ; z anglického originálu Einstein's puzzle universe ... přeložila Ivana Rybecká

Od: Dedopulos, Tim, 1969- [aut]
Přispěvatel(é): Rybecká, Ivana [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 255 stran : ilustrace (některé barevné), portréty ; 25 cmISBN: 9788024261416Unifikované názvy: Einstein's puzzle universe. Česky Předmětová hesla: Einstein, Albert, 1879-1955 | hádanky | hlavolamy | logické myšlení | riddles | puzzles | logical thinkingŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular works Souhrn: Sbírka více než 130 důmyslných záhad a logických hádanek volně inspirovaných jedním z největších vědců 20. století Albertem Einsteinem. Vybrané rébusy, záhady, kvízy, hlavolamy a logické zkoušky související s prací, životem a zájmy slavného nositele Nobelovy ceny za fyziku sestavil autor spolu s citáty do knihy plné "relativně" obtížných hádanek. Nápaditý obsah, bohaté ilustrace a fotografie ze života slavného mistra nabízí zábavu i vědomosti hloubavým dospívajícím a dospělým čtenářům.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 793 Dostupné 421440055764
Celkem rezervací: 0

Sbírka více než 130 důmyslných záhad a logických hádanek volně inspirovaných jedním z největších vědců 20. století Albertem Einsteinem. Vybrané rébusy, záhady, kvízy, hlavolamy a logické zkoušky související s prací, životem a zájmy slavného nositele Nobelovy ceny za fyziku sestavil autor spolu s citáty do knihy plné "relativně" obtížných hádanek. Nápaditý obsah, bohaté ilustrace a fotografie ze života slavného mistra nabízí zábavu i vědomosti hloubavým dospívajícím a dospělým čtenářům.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha