Obálka
Základní MARC ISBD

Kde se bere tón v telefonu? : objasnění každodenních dětských záhad / Tatjana Alischová ; [překlad Leona Holubová]

Od: Alisch, Tatjana [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Edika, 2012Vydání: 1. vydPopis: 160 s. : barev. il., portréty ; 30 cmISBN: 9788026601517Další název: Objasnění každodenních dětských záhadPředmětová hesla: všeobecné znalosti | všeobecnosti a zajímavosti | general knowledge | facts and featuresŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | publikace pro děti | popular works | children's literature Souhrn: Kniha objasňuje, jak fungují na první pohled obyčejné věci i složitější jevy. Dozvíte se např., jak vzniká "husí kůže", proč je voda mokrá, kdo uklízí odpad ve vesmíru nebo jak veverky najdou své zásoby schované na zimu. Všechny probírané záhady jsou rozděleny do 6 kapitol: Tělo - jídlo a pití - obloha a Země - zvířata a rostliny - vozidla a doprava - technika kolem nás. Vše je vysvětleno v několika krátkých odstavcích a doprovázeno ilustračními fotografiemi. U některých jevů jsou připojeny návody na vlastní pokusy nebo vyrábění. Na závěr je připojen vědomostní kvíz a nezbytný rejstřík.Souhrn: Kniha pro zvídavé děti cca od 8 let objasňuje podstatu věcí a jevů, se kterými se setkáváme kolem nás.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 0 Dostupné 421440055732
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z němčiny

Terminologický slovník

Obsahuje rejstřík

Kniha objasňuje, jak fungují na první pohled obyčejné věci i složitější jevy. Dozvíte se např., jak vzniká "husí kůže", proč je voda mokrá, kdo uklízí odpad ve vesmíru nebo jak veverky najdou své zásoby schované na zimu. Všechny probírané záhady jsou rozděleny do 6 kapitol: Tělo - jídlo a pití - obloha a Země - zvířata a rostliny - vozidla a doprava - technika kolem nás. Vše je vysvětleno v několika krátkých odstavcích a doprovázeno ilustračními fotografiemi. U některých jevů jsou připojeny návody na vlastní pokusy nebo vyrábění. Na závěr je připojen vědomostní kvíz a nezbytný rejstřík.

Kniha pro zvídavé děti cca od 8 let objasňuje podstatu věcí a jevů, se kterými se setkáváme kolem nás.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha