Základní MARC ISBD

Asterix v Itálii / text: Jean-Yves Ferri ; kresby: Didier Conrad ; z francouzského originálu přeložil Michal Lázňovský

Od: Ferri, Jean-Yves, 1959- [aut].
Přispěvatel(é): Conrad, Didier, 1959- [ill] | Lázňovský, Michal, 1947- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: První vydání.Popis: 48 stran : barevné ilustrace ; 29 cm.ISBN: 9788025242070.Unifikované názvy: Astérix et la Transitalique. Česky Žánr/Forma: komiksy | publikace pro děti | comics | children's literatureSouhrn: Další z kreslených příběhů Asterixe a Obelixe. Tentokrát se účastní závodu vozatajů napříč Itálií. Komiks pro starší děti.Souhrn: Píše se rok 50 př. n. l. a celá Itálie je pod římskou nadvládou. Tedy skoro celá. Julius Caesar stále touží po jejím sjednocení, a tak římští legionáři dohlížejí na různé nezávislé regiony, kde to však s místními obyvateli nemají vůbec lehké. Ve 37. albu se naši galští hrdinové vydávají objevovat starověkou Itálii a zmařit Caesarovy plány. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/5 Vypůjčeno 18/12/2019 421440055843
Celkem rezervací: 0

Další z kreslených příběhů Asterixe a Obelixe. Tentokrát se účastní závodu vozatajů napříč Itálií. Komiks pro starší děti.

Píše se rok 50 př. n. l. a celá Itálie je pod římskou nadvládou. Tedy skoro celá. Julius Caesar stále touží po jejím sjednocení, a tak římští legionáři dohlížejí na různé nezávislé regiony, kde to však s místními obyvateli nemají vůbec lehké. Ve 37. albu se naši galští hrdinové vydávají objevovat starověkou Itálii a zmařit Caesarovy plány. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha