Základní MARC ISBD

Poslední děti na Zemi a král nočních můr / Max Brallier a Douglas Holgate ; ilustroval Doug Holgate ; z anglického originálu The last kids on Earth and the Nightmare King přeložil Zdík Dušek

Od: Brallier, Max, 1983- [aut].
Přispěvatel(é): Holgate, Douglas [ill] | Dušek, Zdík, 1976- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 266 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788025338155.Unifikované názvy: Last kids on Earth and the Nightmare King. Česky Žánr/Forma: americké romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | American fiction | adventure novels | children's literatureSouhrn: Zombíci mají posilu - děsivého krále nočních můr! 3. díl New York Times bestselleru plný akce a humoru! Jackovi kamarádi učinili objev, který se ale jemu příliš nezamlouvá. Možná, že nejsou poslední děti na Zemi! Pokud je to pravda, co když ho parťáci pustí k vodě a přidají se k jiným lidem? Jack má jedinou naději: musí ostatní přesvědčit, že život je super tak jak je a nic lepšího je jinde nečeká. Jak to ale dokázat, když je jim v patách nestvůrný král nočních můr a spolu s ním prastaré zlo, které si nedá pokoj, dokud nepozře celou Zemi? Zombíci mají posilu - děsivého krále nočních můr! Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1 Dostupné 421440055840
Celkem rezervací: 0

Zombíci mají posilu - děsivého krále nočních můr! 3. díl New York Times bestselleru plný akce a humoru! Jackovi kamarádi učinili objev, který se ale jemu příliš nezamlouvá. Možná, že nejsou poslední děti na Zemi! Pokud je to pravda, co když ho parťáci pustí k vodě a přidají se k jiným lidem? Jack má jedinou naději: musí ostatní přesvědčit, že život je super tak jak je a nic lepšího je jinde nečeká. Jak to ale dokázat, když je jim v patách nestvůrný král nočních můr a spolu s ním prastaré zlo, které si nedá pokoj, dokud nepozře celou Zemi? Zombíci mají posilu - děsivého krále nočních můr! Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha