Základní MARC ISBD

Levou zadní / Mariana Tutschová

Od: Tutschová, Mariana, 1989- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 62 nečíslovaných stran : ilustrace (převážně barevné) ; 26 cm.ISBN: 9788086803470.Žánr/Forma: české příběhy | autorské knihy | publikace pro děti | Czech stories | artists' books | children's literatureSouhrn: Autorská kniha, kde se děti na pozadí králíčkova příběhu seznamují s českými rčeními. Pro děti mladšího školního věku. Malý bílý králík s černými oušky, kterému říkali Bobeš, se spřátelí s medvědem a začíná jejich dobrodružná výprava na záchranu kamarádky kosatky. V textu příběhu se děti seznamují s ustálenými rčeními vyskytujícími se v českém jazyce. Děti můžou tyto známé idiomy pochopit nejenom z kontextu, ale pomohou jim i vysvětlivky. Text doprovázejí celostránkové ilustrace a vtipné kresby doslovně chápaných rčení.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/2 Vypůjčeno 20/11/2019 421440055866
Celkem rezervací: 0

Autorská kniha, kde se děti na pozadí králíčkova příběhu seznamují s českými rčeními. Pro děti mladšího školního věku. Malý bílý králík s černými oušky, kterému říkali Bobeš, se spřátelí s medvědem a začíná jejich dobrodružná výprava na záchranu kamarádky kosatky. V textu příběhu se děti seznamují s ustálenými rčeními vyskytujícími se v českém jazyce. Děti můžou tyto známé idiomy pochopit nejenom z kontextu, ale pomohou jim i vysvětlivky. Text doprovázejí celostránkové ilustrace a vtipné kresby doslovně chápaných rčení.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha