Obálka
Základní MARC ISBD

Běhání / Aleš Tvrzník, Libor Soumar

Od: Tvrzník, Aleš, 1969- [aut]
Přispěvatel(é): Soumar, Libor, 1969- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Grada, 2012Vydání: 1. vydPopis: 192 s. : il. ; 21 cmISBN: 9788024739342Předmětová hesla: běh | sportovní trénink | running | sports trainingŽánr/Forma: příručky | handbooks and manuals Souhrn: Běh blahodárně působí vedle tělesné schránky člověka i na jeho psychiku - uvolňuje napětí, odbourává stresy, působí pozitivně proti nervovým poruchám. V dnešní době se kondiční běh stal ideálním kompenzačním prostředkem, běhat lze téměř kdekoliv a kdykoliv. Autoři provádí srozumitelnou formou čtenáře od úplných začátků až k možnému absolvování maratonu. Fyzické předpoklady, běžecká anatomie, správná technika, obuv, oblečení, metody tréninku, výživa.Souhrn: Běh jako cesta ke zdraví a kondici: kompletní běžecký rádce.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 796 Vypůjčeno 16/09/2020 421440055869
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografii

Běh blahodárně působí vedle tělesné schránky člověka i na jeho psychiku - uvolňuje napětí, odbourává stresy, působí pozitivně proti nervovým poruchám. V dnešní době se kondiční běh stal ideálním kompenzačním prostředkem, běhat lze téměř kdekoliv a kdykoliv. Autoři provádí srozumitelnou formou čtenáře od úplných začátků až k možnému absolvování maratonu. Fyzické předpoklady, běžecká anatomie, správná technika, obuv, oblečení, metody tréninku, výživa.

Běh jako cesta ke zdraví a kondici: kompletní běžecký rádce.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha