Základní MARC ISBD

Šmoulové : filmový příběh / podle filmu napsali Stacia Deutsch a Rhody Cohon ; na základě postav a děl Peya ; autoři scénáře J. David Stem ... [et al. ; z anglického originálu ... přeložil Lumír Mikulka]

Od: Deutsch, Stacia [aut].
Přispěvatel(é): Cohon, Rhody [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Albatros, 2011Vydání: 1. vyd.Popis: 176 s., [8] s. obr. příl. : il. (některé barev.) ; 20 cm.ISBN: 9788000028613.Další název: Šmoulové - filmový příběh.Žánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literatureSouhrn: Kniha se šmoulím příběhem podle stejnojmenného celovečerního filmu. Co všechno spustí Nešikova nerozvážnost.Souhrn: Přichází svátek Modrého měsíce - nejšmoulovatější den, vlastně noc v roce. Všichni se nedočkavě těší na jeho oslavu! Nešika se naneštěstí dopustí drobné chyby, která přivede v předvečer svátku čaroděje Gargamela do šmoulí vesničky! Šmoulové se dávají na útěk, aby si zachránili život. Kouzlo Modrého měsíce vytvoří v zemi průchod, kterým Šmoulové projdou a na druhé straně vyskočí v podivném novém světě... Nakladatelská anotace. Kráceno. Text doprovází fotografie z filmu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/4 Dostupné 421440055875
Celkem rezervací: 0

Kniha se šmoulím příběhem podle stejnojmenného celovečerního filmu. Co všechno spustí Nešikova nerozvážnost.

Přichází svátek Modrého měsíce - nejšmoulovatější den, vlastně noc v roce. Všichni se nedočkavě těší na jeho oslavu! Nešika se naneštěstí dopustí drobné chyby, která přivede v předvečer svátku čaroděje Gargamela do šmoulí vesničky! Šmoulové se dávají na útěk, aby si zachránili život. Kouzlo Modrého měsíce vytvoří v zemi průchod, kterým Šmoulové projdou a na druhé straně vyskočí v podivném novém světě... Nakladatelská anotace. Kráceno. Text doprovází fotografie z filmu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha