Obálka
Základní MARC ISBD

Anna Boleynová : králova posedlost /Šest tudorovských královen. Šest tudorovských královen. Alison Weirová ; přeložila Eva Křístková

Od: Weir, Alison, 1951- [aut]
Přispěvatel(é): Křístková, Eva [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydání v českém jazycePopis: 472 stran : 1 genealogická tabulka ; 22 cmISBN: 9788075077158Další název: Anna BoleynováUnifikované názvy: Anne Boleyn. Česky Předmětová hesla: Anna Boleynová, anglická královna, choť Jindřicha VIII., anglického krále, 1507-1536 | Anne Boleyn, Queen, consort of Henry VIII., King of England, 1507-1536 | 16. století | manželky panovníků -- Anglie -- 16. století | rulers' spouses -- England -- 16th century | Anglie -- dějiny -- 16. století | England -- history -- 16th centuryŽánr/Forma: anglické romány | historické romány | English fiction | historical novels Souhrn: Anna se po letech strávených v královských palácích Francie a Burgundska vrací do Anglie, strhává na sebe pozornost anglického dvora a rozehrává hry dvorské lásky. Když ale král zavelí, všechna hra končí. Anna má ducha i odvahu hodné koruny - a korunu chce také získat. Za každou cenu... Anna Boleynová byla druhou ženou Jindřicha VIII. Historie nám říká, proč zemřela. Tento román vypráví o tom, jak žila. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Druhý titul z cyklu Šest tudorovských královen se zabývá životním příběhem druhé manželky Jindřicha VIII. Anny Boleynové.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 HIS Dostupné 421440055888
Celkem rezervací: 0

Chronologický přehled

Anna se po letech strávených v královských palácích Francie a Burgundska vrací do Anglie, strhává na sebe pozornost anglického dvora a rozehrává hry dvorské lásky. Když ale král zavelí, všechna hra končí. Anna má ducha i odvahu hodné koruny - a korunu chce také získat. Za každou cenu... Anna Boleynová byla druhou ženou Jindřicha VIII. Historie nám říká, proč zemřela. Tento román vypráví o tom, jak žila. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Druhý titul z cyklu Šest tudorovských královen se zabývá životním příběhem druhé manželky Jindřicha VIII. Anny Boleynové.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha