Základní MARC ISBD

Knihožrouti :kam zmizela školní knihovna? / napsala Klára Smolíková ; ilustrovala Bára Buchalová

Od: Smolíková, Klára, 1974- [aut].
Přispěvatel(é): Buchalová, Bára, 1975- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Popis: 67 stran : barevné ilustrace ; 19 cm.ISBN: 9788075533296.Další název: Kam zmizela školní knihovna?.Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literatureSouhrn: Aleše se Zorkou čeká další detektivní pátrání - chtějí zjistit, kam se poděla jejich školní knihovna. A taky začínají tušit, že jejich paní učitelka není nemocná, jak si všichni ve škole myslí. Ještě že s nimi pátrá malý knihožrout Eda, který cítí knížky i přes zavřené dveře a dokáže spolehlivě otevřít všechny zámky. Příběh doprovázejí veselé ilustrace B. Buchalové.Souhrn: Pokračování příběhů Aleše, Zorky, paní knihovnice Růženky a hlavně knihožroutů, skřítků, co po nocích pomáhají v knihovně. Pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 09/12/2019 421440055887
Celkem rezervací: 0

Na hřbetu označení: 2

Aleše se Zorkou čeká další detektivní pátrání - chtějí zjistit, kam se poděla jejich školní knihovna. A taky začínají tušit, že jejich paní učitelka není nemocná, jak si všichni ve škole myslí. Ještě že s nimi pátrá malý knihožrout Eda, který cítí knížky i přes zavřené dveře a dokáže spolehlivě otevřít všechny zámky. Příběh doprovázejí veselé ilustrace B. Buchalové.

Pokračování příběhů Aleše, Zorky, paní knihovnice Růženky a hlavně knihožroutů, skřítků, co po nocích pomáhají v knihovně. Pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha